داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: فرزندان شاهد در تحصیل و تهذیب زبانزد هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در دیدار با تعدادی از فرزندان شاهد گفت: پیگیری موضوع تحصیل و تهذیب فرزندان شهدا و ایثارگران رسالتی مهم است هرچند این عزیزان در این خصوص زبانزد هستند.
مدیرکل بنیاد یزد: فرزندان شاهد در تحصیل و تهذیب زبانزد هستند
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد چهارشنبه 17 مرداد در دیدار با تعدادی از فرزندان شاهد شهرستان اشکذرگفت: پیگیری موضوع تحصیل و تهذیب فرزندان شهدا و ایثارگران رسالتی مهم است هرچند این عزیزان در این خصوص زبانزد هستند.
احمد ابراهیمی افزود: یادگاران شاهد با تأسی از راه و مرام شهدا، کوشیدند خلف صالحی برای شهدای والامقام باشند و الحق در این زمینه خوب عمل کردند.
وی تصریح کرد: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی بر رسیدگی به امور فرهنگی فرزندان شاهد تأکید فراوان داشتند و این مهم در دوران دفاع مقدس بیشتر امور تحصیلی این عزیزان را شامل می‌شد ولی با گسترش جوامع بشری و بزرگ شدن یادگاران شاهد این مسائل ابعاد دیگری پیدا کرده است که لازم است با بررسی همه‌جانبه در این خصوص برنامه‌ریزی کرد.
وی ادامه داد: باید همواره برای تعالی امور تحصیلی و فرهنگی فرزندان شهدا و ایثارگران در استان توسط مسئولان و با پیگیری خانواده‌ها اقدام‌های لازم انجام شود که یک وظیفه دینی و انقلابی مهم محسوب می‌شود.

 
کد مطلب: 254648
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...