داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: حل مشکلات ایثارگران نیازمند همکاری همه دستگاه‌هاست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در دیدار با امام‌جمعه اشکذر گفت: حل مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران نیازمند همکاری همه دستگاه‌هاست و همه مسئولان باید در این راستا تلاش کنند تا دین خود به شهدا را ادا کنیم.
مدیرکل بنیاد یزد: حل مشکلات ایثارگران نیازمند همکاری همه دستگاه‌هاست
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد پنجشنبه 18 مرداد به دیدار امام‌جمعه شهرستان اشکذر رفت و با تقدیر از توجه ویژه وی، خواستار مشارکت همه مدیران در حل مشکلات ایثارگران شد.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: حل مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران نیازمند همکاری همه دستگاه‌هاست و همه مسئولان باید در این راستا تلاش کنند تا دین خود به شهدا را ادا کنیم.
وی خاطرنشان کرد: پایداری انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون مجاهدت و خون مطهر شهدا و ایثارگران است که درراه اعتلای میهن اسلامی از خون خود گذشتند.
امام‌جمعه اشکذر نیز با تأکید بر لزوم توجه و رسیدگی ویژه به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: مسئولان ادارات در بخش‌های مختلف باید بدانند اگر امروز در این جایگاه قرارگرفته‌اند، حاصل خون‌هایی است که در این راه تقدیم اسلام شده است و رسیدگی شایسته به امور خانواده شهدا و ایثارگران را در دستور کار قرار دهند.
حجت‌الاسلام طالبیان تصریح کرد: ارتباط مستقیم مسئولان با ایثارگران اگر به‌صورت مطلوب انجام شود آثار مثبت فراوانی را به دنبال دارد و زمینه را برای رفع بسیاری از مشکلات و مسائل جامعه ایثارگری را فراهم خواهد کرد و لازم است بنیاد در این خصوص هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم را انجام دهد.
وی تأکید کرد: هرچند حل مشکلات معیشتی خانواده‌های شهدا و ایثارگران حقیقتی انکارناپذیر است لکن مسئولان بنیاد با توجه به شرایط کنونی و توطئه‌های دشمنان اسلام نباید از امور فرهنگی این عزیزان غافل شوند.
کد مطلب: 254651