معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد:
سامانه اسناد شهدا به زودی رونمایی می‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران از رونمایی سامانه اسناد شهدا در آینده نزدیک خبر داد.
سامانه اسناد شهدا به زودی رونمایی می‌شود
 
به گزارش «ایثار» سید منصور میرمرادی در سفر به استان گلستان ضمن ابراز خرسندی از مجموعه فعالیت‌های انجام‌شده در بنیاد استان گلستان، اظهار داشت: در حوزه‌های مختلف اداری باید ریشه‌ای عمل کنیم و با توجه به ساختار قومیت‌ها و مذاهب مختلف در استان گلستان باید به نحوی عمل کرد که رضایتمندی ایثارگران را به همراه داشته و در نهایت به نشاط و ایجاد امید در خانواده بزرگ ایثارگران منجر شود.
وی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کارگروه‌های بنیاد افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران در مسیر بهبود فرایندهای اداری و اصلاح ساختارها، چابک سازی و توانمندسازی نیروی انسانی و برخورداری از فناوری‌های روز این پتانسیل را دارد که در صورت آمادگی سایر دستگاه‌ها همه خدمات خود را در بستر الکترونیکی ارائه کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد با بیان اینکه باید عقلانیت در محوریت فعالیت‌ها قرار گیرد گفت: با توجه به پیشرفت فنّاوری دیگر مجالی برای تفکرات گذشته نخواهد بود و استفاده از برخی ابزار سنتی باعث عقب‌افتادگی در ساختار اداری و حرکت روبه‌جلو می‌شود لذا در روش‌ها و اولویت‌های کاری باید تغییرات اساسی ایجاد کنیم تا بتوانیم موجبات رضایتمندی حداکثری جامعه ایثارگری را به دست بیاوریم.
وی افزود: تفاهم‌نامه‌ای با رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران منعقد شده است و در ماه آتی سامانه اسناد شهدا رونمایی خواهد شد و با راه‌اندازی این سامانه عموم مردم می‌توانند از طریق اینترنت به اسناد، دل نوشته و آثار شهدا دسترسی داشته باشند.
میرمرادی با اشاره به اهمیت ایثار اجتماعی در مقطع کنونی گفت: هم اکنون ایثارگری یعنی دیگران را به خود ترجیح دادن، یعنی گذشتن از مرزهای خودبرتربینی و شهدایی فکر و عمل کردن که این انتظار در کارکنان بنیاد باید بیشتر دیده شود و ایثار اجتماعی در سطوح مختلف جامعه و به‌ویژه کارکنان بنیاد باید نهادینه شود.
در پایان این نشست معاونین و روسای شهرستان‌های تابعه استان گلستان نظرات و پیشنهادت خود را در راستای بهبود فرایندها و ساختار اداری حوزه کاری خود بیان کردند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد همچنین در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان گلستان حضور یافت و حکم حجت الاسلام والمسلمین شهیدی دبیر شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت را به استاندار گلستان به عنوان رییس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان ابلاغ کرد.
سید منصور میرمرادی در این نشست جهاد را حرکتی به‌سوی کمال دانست و افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باید نهادینه شود و همه باید عامل این فرهنگ باشیم. توسعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک کار فراگیر است و با تکیه‌بر این فرهنگ می‌توانیم در رفع آسیب‌های اجتماعی گام‌های مؤثری را برداریم.
وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب تبلور ایثار اجتماعی در جامعه شده و برای رفع بسیاری از آسیب‌ها باید تلاش شود که فرهنگ ایثار و شهادت روزبه‌روز در جامعه گسترش یابد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 254696