داخلی صفحه گیلان خبر
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان :
قوانین حمایتی ایثارگران با نگاه ویژه تصویب شود
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱
علی اصغر جمشیدنژاد در نشست با ایثارگران دستگاه های اجرایی که در استانداری گیلان برگزار شد، با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم، اظهار کرد: نقش فراکسیون ایثار مجلس شورای اسلامی در حوزه حمایت از ایثارگران بسیار بارز است.
 
به گزارش ایثار گیلان،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، قانون برنامه ششم توسعه را عالی ترین برنامه در حوزه ایثار و شهادت دانست و افزود:در همه سطوح مدیریتی جامعه باید قوانین متناسب با خواسته های ایثارگران ایجاد شود.
وی تقوا، جهاد و سعی و کوشش را ویژگی شخصیتی ایثارگران دانست و تصریح کرد: این عزیزان در شرایطی سخت همه زندگی خودشان را در طبق اخلاص گذاشتند و جانشان را فدای استقرار نظام و آرمان های آن و دفاع از حریم دین کردند و حافظ مرزهای جمهوری اسلامی بودند.
این مقام مسئول،با تاکید بر اینکه در تصویب قوانین حمایتی برای ایثارگران باید نگاه ویژه ای وجود داشته باشد،گفت:ایثارگران در دستگاه های اجرایی مدافع حقوق ایثارگران و مرجعی برای مراجعه آنان هستند و باید خواسته هایشان را از طریق شما پیگیری کنند.
جمشیدنژاد، بنیاد شهید را یک نهاد عمومی غیر دولتی دانست که جایگاه مهمی دارد و عنوان کرد: نیازمند حمایت های دولتی در اجرای قوانین هستیم.
معاون استاندار گیلان، با اشاره به وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر،خاطرنشان کرد: کسانی که یک دوره در صحنه های جنگ تعیین کننده بودند، امروز در اشتغال فرزندان خود مشکل دارند لذا رسیدگی به وضعیت اشتغال ایثارگران در دستور کار قرار گیرد.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 254701