فرماندار فیروزکوه:
تكريم خانواده شهدا سرلوحه نسل امروز قرار گیرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۷
فرماندار فیروزکوه با اشاره به ضرورت پاسداشت خانواده شهدا گفت: تکریم خانواده شهدا سرلوحه نسل امروز قرار گیرد.
تكريم خانواده شهدا سرلوحه نسل امروز قرار گیرد
 
به گزارش "ايثار"، مهدي يوسفي جماراني فرماندار شهرستان فيروزكوه همراه با محمدرضا عباسي رئيس بنيادشهيدوامورايثارگران، ولي صابر رئيس دادگستري، وحيدشهبازي بخشدارمركزي و جمعي از روساي ادارات شهرستان در دیدار با والدين بزرگوار شهيد "شعبانعلي چهارپاشلو" با بيان اينكه شهدا و ايثارگران ارزش هاي معنوي انقلاب و نظام هستند اظهار داشت: شهدا جايگاه والايي دارند و چراغ راه بشريت هستند.
وي با بيان اينكه دشمنان همواره در فكر كمرنگ كردن فرهنگ ايثار و شهادت هستند افزود: شهدا مهم ترين نقش را در مسير اهداف انقلاب اسلامي ايفا كردند و لذا خون ملت ايران در راه حفظ نظام و كشور با شهيد و شهدا عجين شده است.
فرماندار فیروزکوه شهيدان را نماد عزت، سربلندي، مقاومت، آزادگي، شرف و بزرگي ملت ايران دانست و تصريح كرد: هوشياري، اخلاص، ايمان و ولايت مداري شهدا در حفظ خاك ميهن اسلامي وصف ناپذير است.
يوسفي جماراني با بيان اينكه تكريم خانواده شهدا بايد سرلوحه نسل امروز در همه عرصه هاي زندگي باشد خاطرنشان كرد: والدين شهدا با صبر و استقامت پيشه كردن در برابر مصائب فراق فرزندانشان ثواب اخروي را از آن خود كردند و به عنوان الگو در جامعه اسلامي از آنان به نيكي ياد مي‌شود.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 254710
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...