داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دیلم برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۴
نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان دیلم برگزار شد.
نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دیلم برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست گفت: جامعه امروز ما نیازمند تقویت روحیه گذشت و ایثار است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب رشد روحی و معنوی و حل بسیاری از مشکلات در جامعه می‌شود.
وی افزود: حیات بشری همواره حاصل فداکاری افرادی است که از تمام هستی خود گذشتند تا حیات جامعه را تضمین کنند و اوج این ایثارگری‌ها و فداکاری‌ها را می‌توان در شهادت خلاصه کرد.
مدیرکل بنیاد بوشهر ضمن تأکید بر تسریع در رفع مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر، اضافه کرد: رسیدگی به امورات خانواده معظم شاهد و ایثارگر یک وظیفه عمومی و همگانی است که باید موردتوجه همه دستگاه‌های مربوطه قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمتر از شهادت نیست و بهترین روش برای اشاعه این فرهنگ در جامعه، گسترش آن در میان نسل نوجوان و جوان است.
سپس عبدالامیر قاسمی ضمن تأکید بر تسریع در رفع مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر، گفت: رسیدگی به امورات خانواده معظم شاهد و ایثارگر یک وظیفه عمومی و همگانی است که باید موردتوجه همه دستگاه‌های مربوطه قرار گیرد.
فرماندار دیلم تأکید کرد: برای حفظ و توسعه این فرهنگ و انتقال به نسل آینده باید علمی عمل شود و برای بهره‌مندی نسل‌های آینده که نیازمند دریافت این فرهنگ هستند برنامه‌ریزی منسجم انجام دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254712
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...