داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مادران شهدا ذخایر ارزشمندی برای تداوم راه شهدا هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران بوشهر مادران شهدا را ذخایر ارزشمندی برای تداوم راه شهیدان و نظام دانست و تصریح کرد: این عزیزان با تأسی به حضرت فاطمه زهرا (س) در دامان پاک و مطهر خود مردانی را تربیت کردند که جهاد، ایثار و شهادت را معنا کردند.
مادران شهدا ذخایر ارزشمندی برای تداوم راه شهدا هستند
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در دیدار با مادر معظم شهیدان والامقام «عبدالعلی و ناصر میرسنجری» در استان فارس بابیان این‌که سهم مادران شهدا در حفظ انقلاب و دفاع مقدس از جایگاه رفیعی برخوردار است، افزود: اگر ایثار و فداکاری این عزیزان نبود امروز شاهد این عظمت برای کشور نبودیم.
وی تصریح کرد: شهیدان با اعتقاد راسخ به آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی با حضور در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس دشمن بعثی را از خاک پاک وطن بیرون کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران بوشهر مادران شهدا را ذخایر ارزشمندی برای تداوم راه شهیدان و نظام دانست و تصریح کرد: این عزیزان با تأسی به حضرت فاطمه زهرا (س) در دامان پاک و مطهر خود مردانی را تربیت کردند که جهاد، ایثار و شهادت را معنا کردند و برای بشریت چراغ فروزان و نورانی و نشان‌دهنده راه از بیراه شدند.
وی ادامه داد: حفاظت از انقلاب اسلامی، خاک و ناموس وطن اهداف اصلی شهدای هشت سال دفاع مقدس بود که جوانان و نوجوانان امروز باید اهداف عالیه شهدا را سرلوحه امور خود قرار داده و با تمام توان در راستای آبادانی ایران اسلامی گام بردارند.
تشکری خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم فرهنگ ایثار و شهادت را به دیگر نسل‌ها منتقل و از این راه یاد شهدا را گرامی بداریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254722