داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​در گذشت مادر معظم شهید والامقام حسین امین زاده در اردبیل
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۱
مادر معظم شهید والامقام حسین امین زاده و جانباز گرانقدر 30 درصد مرحوم غلام امین زاده دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهید و جانباز خود پیوست.
 
به گزارش ایثار واحد استان «اردبیل»، حاجیه خانم « صادقی » مادر گرانقدر شهید والامقام « حسین امین زاده عموقین » و جانباز 30درصد مرحوم « غلام امین زاده عمو قین » تحت پوشش اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردبیل دار فانی را وداع گفت.
مجلس ترحیم به همین مناسبت جمعه 19 مرداد 97 در مسجد محله « جعفریه سعدی » اردبیل منعقد و رئیس دفتر و روابط عمومی بنیاد استان و رئیس اداره بنیاد اردبیل با شرکت در مراسم تشییع جنازه و مجالس برگزار شده با خانواده داغدار اظهار همدردی کردند .
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران این ضایعه را به جامعه ایثارگری بویژه خانواده معزی تسلیت گفته و برای آن فقیده سعیده علو درجات از خداوند متعال مسئلت می نماید.
بسیجی 15 ساله حسین امین زاده متولد 1348 بصورت داوطلبانه به جبهه های حق علیه باطل شتافت و پس از نبرد بی امان با متجاوزین بعثی و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حریم ولایت سال 1363 در عملیات غرور آفرین بدر به همراه فرمانده شجاع لشگر 31 عاشورا شهید والامقام مهدی باکری و جمعی دیگر از عاشورائیان به فیض عظیم شهادت نائل آمد تا باشد ایران اسلامی و مردم آن امروز در امنیت کامل و با اقتدار و صلابت در برابر استکبار جهانی ایستادگی کنند . روحشان شاد و راهشان مستدام باد .    
انتهای پیام./

 
 
کد مطلب: 254723