داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
آیت‌الله علما:
استکبار از مقاومت جوانان بسیجی واهمه دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۲
کرمانشاه_ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان گفت: استکبار از مقاومت جوانان بسیجی واهمه دارد.
استکبار از مقاومت جوانان بسیجی واهمه دارد
 
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علما امروز پنج شنبه در همایش سراسری آزادگان سرافراز اردوگاه موصل۴ که در دانشگاه رازی برگزار شد با اشاره به آیات و روایات اظهار داشت: زیارت مومن همانند زیارت کعبه است و مومنی که آزاده بوده و برای اسلام سختی ها را تحمل کرده و برای دنیا آبرو شده اند مصداق همین روایت هستند.
وی افزود: یکی از سیاست‌های امام (ره) در آن فضای خفقانی که شاه به وجود آورده بود، این بود که قدرت های ظالم را بشکند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: امروز آزادگان سرافراز پشتوانه نظام و انقلاب و اسلام هستند و توانستند پیرو امام خود ابرقدرت های دنیا را در هم بشکنند.

آیت‌الله علما با اشاره به گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، باید انقلابی فکر کرد و انقلابی کار کرد و انقلابی حضور یافت و انقلابی تصمیم گرفت و اینهاست که انقلاب و فکر و خط امام (ره) را نگه میدارد.

وی خطاب به آزادگان گفت: مقاومت را شما آزادگان به دنیا نشان دادید و ایران اسلامی به پشتوانه شما امروز در مقابل آمریکا ایستاده است والگویی برای مسلمانان جهان شده اید تا جایی که اردوغان خطاب به ترامپ می گوید ایران را ۴۰ سال تحریم کردید به کجا رسیدید الان قصد دارید ما را تحریم کنید.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: شهدا و ایثارگران و خانواده های آنها برای ماندگاری نهضت امام ایستادگی و فداکاری کردند و ره صد ساله را یک شبه طی کردند.
آیت‌الله علما با بیان اینکه استکبار از مقاومت جوانان بسیجی واهمه دارد، افزود: امروز مقاومت و ایستادگی آزادگان ایران اسلام در دنیا مطرح است و جوانان لبنان به تبعیت از آنها مقابل ابرقدرتهای جهان ایستادگی می کنند.
کد مطلب: 254731
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...