داخلی صفحه ایلام خبر
 
صبر و استقامت خانواده شهدا به تاسی از سیره زینب کبری(س) است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آبدانان گفت: مجاهدت‌ها و رشادت‌های مادران و همسران شهدا و جانبازان در به ثمر رسیدن نهال انقلاب اسلامی بسیار مشهود است.
 
به گزارش ایثار از «آبدانان» محمد میرزایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبدانان در دیدار از خانواده های شاهد و ایثارگر این شهرستان اظهار داشت: خداوند متعال وفادار ترین، مقتدر ترین و تواناترین مشتری انسان در عمل به وعده هاست و پروردگار بهترین مشتری جان و مال مؤمنان است و شهدا به خوبی به این حقیقت واقف شدند و با او معامله کردند. از این رو در آیه 111 سوره توبه مقام شهدا را درخشان توصیف کرده و تأکید دارد که مقامی رفیع تر از جایگاه شهدا وجود ندارد.
میرزایی معامله با خداوند متعال را تجارتی پرسود برای انسان دانست و تصریح کرد: خداوند جان و مالی که خود عطا کرده را این چنین گرانقیمت می خرد و این موهبتی الهی است که پروردگار وعده آن را در تورات و انجیل و قرآن به انسان ها داده است.
وی عنوان کرد: ضروری است همه ما بخصوص نسل جوان فعال در ادارات برای تعمیق فعالیتها و ارائه خدمات مطلوب به مردم از شیوه های کار و تلاش شهدا الگو بگیریم، زیرا فضای پر شور و نشاط حاکم بر عرصه خدمت رسانی در سالهای اول انقلاب و سبقت گرفتن از یکدیگر برای خدمت رسانی در قالب حرکت های خودجوش و مردمی برای رفع محرومیتها همچنان در عرصه کارو مدیریت ارزشمند، قابل تعمق و قابل الگوگرفتن است .
رئیس بنیاد آبدانان بیان کرد: باید توجه داشت این حرکتها ناشی از روح بلند و ملکوتی است که انسان با آن انرژی دوچندان می گیرد و همچنان می توان با توسل به آن در مسیر پیشرفت و رشد همه جانبه کشور برای بهبود وضعیت معیشت مردم تاثیر گذار و منشا خدمات خواهد بود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 254741
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...