دیدار استاندار خراسان شمالی با خانواده شهید و جانباز در مانه و سملقان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
استاندار خراسان شمالی و هیئت همراه در سفر به شهرستان مانه و سملقان با یک جانباز سرافراز و خانواده یک شهید دوران دفاع مقدس در مرکز این شهرستان دیدار کردند.
دیدار استاندار خراسان شمالی با خانواده شهید و جانباز در مانه و سملقان
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، محمدرضا خباز که صبح پنجشنبه با استقبال فرماندار، رئیس بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان مانه و سملقان ،امام‌جمعه و مسئولان محلی به شهر آشخانه مرکز این شهرستان رفت، پس از حضور در گلزار شهدا و عطرافشانی مزار آنان به مقام شامخ تمام شهدای انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.
دکتر خباز ، همراهان و عقیل رستگار رئیس بنیاد شهیدوامور ایثارگران شهرستان مانه و سملقان در این سفر هم‌چنین به دیدار جانباز 25 درصد جنگ تحمیلی محمدرضا رعنایی رفتند که حین خدمت سربازی ارتش در فروردین 1361 در منطقه کوشک مورد اصابت ترکش قرار گرفت و مجروح شد.
استاندار و هیئت همراه در ادامه نیز به دیدار والدین دانش‌آموز شهید فرامرز آتش‌افروز رفتند که اسفند 1366 در عملیات والفجر 10 ابتدا مجروح و سپس شهید شد.
دکتر خباز ضمن دلجویی و تفقد این خانواده‌ها، این قبیل دیدارها را برای مسئولان نظام جمهوری اسلامی مایه تزریق روحیه کار و خدمت خواند و بر استمرار راه و منش شهدای معزز و ایثارگران در جامعه تأکید کرد.
 
کد مطلب: 254744
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...