داخلی صفحه ایلام خبر
 
شهدا مظهر استقامت و پایداری در مبارزه با استکبار هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: شهدا مظهر استقامت و پایداری در دفاع از حق و عدالت و مبارزه با استکبار هستند و ضرورت دارد راهشان و آرمان‌هایشان پاسداشت شود.
 
به گزارش ایثار از «ایلام» حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد نقی لطفی امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان به همراه سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان ایلام دیدار کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این دیدار، بابیان اینکه خانواده‌های شهدا پشتوانه مستحکمی برای نظام اسلامی هستند، گفت: پدران و مادران شهدا به‌عنوان اسوه‌های صبر و استقامت در کشور هستند و دعاهای آنان که از دل‌پاک و قلب زلالشان سرچشمه می‌گیرد، پشتیبان خادمان نظام است.
وی افزود: رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران تنها وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست بلکه همه افراد جامعه در هر موقعیتی که هستند نسبت به این قشر فداکار وظیفه‌دارند.
رستمیان بابیان اینکه حضور در جمع خانواده‌های شهدا انرژی مضاعفی برای خدمتگزاران در جهت خدمت‌رسانی بیشتر به مردم است، اظهار کرد: شهدا مظهر استقامت و پایداری در دفاع از حق و عدالت و مبارزه با استکبار هستند و ضرورت دارد راهشان و آرمان‌هایشان پاسداشت شود.
مدیرکل بنیاد ایلام با تأکيد بر ترويج ایثاروشهادت افزود: شهيدان فرهنگ استقامت و ايستادگي در برابر دشمنان را از عاشورا آموخته‌اند و اکنون براي ترويج اين فرهنگ خانواده شهدا و ايثارگران نقش مهمي دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254750
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...