آزادگان سفیران عزت و پیام‌آوران آزادی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر گفت: آزادگان در حساس‌ترین لحظات تاریخ انقلاب اسلامی شجاعانه در جهت رسیدن به‌حق و دفاع از میهن اسلامی ایستادگی کردند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، مصطفی معصوم زاده با اشاره به اینکه ۲۶ مرداد فرصتی برای ابراز ارادت و گرامیداشت صبر، استقامت و ایستادگی آزادگان است گفت: آزادگان در حساس‌ترین لحظات تاریخ انقلاب اسلامی شجاعانه در جهت رسیدن به‌حق و دفاع از میهن اسلامی ایستادگی کردند.
معصوم زاده افزود: آزادگان سند زنده افتخار کشور هستند که در دوران اسارت باتحمل سختی بهترین و طلایی‌ترین دوران زندگی خود را برای عزت و شرف کشور فدا کردند.
در این جلسه بعد از پیشنهادهای حاضران، اجرای برنامه‌هایی از جمله: دیدار با امام‌جمعه محترم شهرستان کلیبر با حضور آزادگان، مکاتبه و هماهنگی‌های لازم با فرمانداران کلیبر و خداآفرین جهت ابلاغ به دستگاه‌های اجرایی برای تجلیل و تکریم از آزادگان شاغل و بازنشسته، سخنرانی آزادگان پیش از خطبه‌های نماز جمعه در شهرستان، اختصاص بخشی از خطبه‌های نماز جمعه توسط امام‌جمعه به‌روز آزادگان، بازدید آزادگان و مسئولین از مجتمع مس سونگون ورزقان، دیدار از خانواده‌های معظم آزادگان با حضور مدیران شهرستانی و ائمه جمعه در قالب طرح سپاس، مراسم عطرافشانی و گل‌باران مزار شهدا، برگزاری محفل انس با قرآن به تصویب رسید.
یادآوری می‌شود؛ پنجشنبه 18 مردادماه 1397، به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ایران جلسه بزرگداشت این روز به ریاست مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و با حضور جانباز و آزاده و نماینده ستاد آزادگان استان آذربایجان شرقی در کلیبر، کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در اتاق ریاست بنیاد برگزار شد و برنامه‌ها و محورهای پاسداشت این روز مورد بررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت.
 انتهای پیام/
کد مطلب: 254765