داخلی صفحه همدان خبر
 
یادواره شهدای گرانقدر شهرستان نهاوند برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸
پنج شنبه 18مردادماه همزمان با روز خبرنگار یادواره شهدای گرانقدر روستای وهمان در شهرستان نهاوند برگزار گردید.
یادواره شهدای گرانقدر شهرستان نهاوند برگزار شد
 
به گزارش بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان نهاوند، خدارحمی  رئیس بنیادشهرستان نهاوند و تعدادی از پرسنل بنیاد، مردم ولایت مدار و شهید پرور شهر نهاوند به منظور یادواره شهدای خبرنگار و رسانه و22 شهید روستای وهمان  که در مسجد روستای وهمان برگزار گردید، حضور یافتند.
بهرامنیا نماینده مردم شهرستان نهاوند گفت: آسايش و آرامش امروز ما در نتيجه فداکاری و جانفشانی شهدا است و اين جوانان برومند با گذشتن از جان خود نگذاشتند ذره‌ای از ارزش‌های انقلاب اسلامی کاسته شود که اين خود سند افتخاری برای ايران زمين است.
وی افزود: خدمت به خانواده شهدا يک وظيفه همگانی است و بر عهده همه رهروان راه شهدا قرار دارد. همه باید ضمن پاسداری از فرهنگ ايثار و شهادت از خانواده شهدا، ايثارگران و جانبازان نیز تجليل کنند.
ایشان ادامه داد: شهرستان نهاوند در دوران دفاع مقدس حدود 851شهید و بیش از 3 هزار جانباز و آزاده تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است که این آمار نشان دهنده روحیه ایثارگری مردم این شهر است.
بهرامنیا تاكيد كرد: مردم آگاه و هوشیار ایران اسلامی همواره در عرصه های مختلف نقش آفرينی داشته اند و تا پای جان از این انقلاب و نظام مقدس اسلامی دفاع کرده اند و اکنون نیز مسئولان باید با خوش خلقی به حل مشکلات آن ها بپردازند.
در پایان مراسم مداح اهل بیت به مداحی و سینه زنی پرداخت.
کد مطلب: 254772
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...