چهارمین جلسه شورای اداری جوین به ياد شهيدان جلمباداني و شمس آبادی برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰
چهارمين جلسه شوراي اداري شهرستان جوين به ياد شهيدان صفرعلي جلمباداني و حسنعلی شمس‌آبادی برگزار شد.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان جوین پنج‌شنبه 18 مرداد به يادبود شهید صفرعلی جلمبادانی برگزار شد.
در اين جلسه امام جمعه حكم‌آباد ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: آسایش، آرامش و امنیت امروز کشور مرهون فداکاری و ایثارگری شهدا و خانواده‌های آنان است که باید قدر نعمت‌های با ارزشی همچون خانواده‌های معظم شهدا را بیش از پیش دانست.
حجت‌الاسلام ابراهیمی‌فرد با اشاره به حوادث اخیر در کشور افزود: ما به پاسداشت خون شهدا و آرمان‌هاي بلند امام راحل و رهنمودهاي مقام معظم رهبري هيچ‌گاه پشت اين نظام را خالي نخواهيم كرد.
اين جلسه با حضور جمشیدی فرماندار، عطاملك بخشدار مرکزی و مدیران و روسای ادارات و نهادها و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر و روستا در سالن شهدای دولت فرمانداری شهرستان جوین برگزارشد.
در این نشست از حاج محمدعلی شمس‌آبادی برادر شهید مدافع حرم سردار حسنعلی شمس‌آبادی و از فعالان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خبرنگار روزنامه قدس و والدین شهيد صفرعلی جلمبادانی تجلیل به عمل آمد.
شهید صفرعلی جلمبادانی در یکم آبان ۱۳۴۸ در روستای جلمبادان و سردارشهید حسنعلی شمس آبادی در سال ۱۳۴۷ در روستای شمس آباد از توابع شهرستان جوین دیده به جهان گشودند و در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۶۵در عملیات کربلای یک و  ۱۷ اسفند ۹۴ در مبارزه با تروریست‌های تکفیری داعش در شهر حلب ، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
گفتني است شهرستان جوین ۲۳۴ شهید، ۱۶ آزاده و ۳۲۰ جانباز تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
انتهاي پيام/

الهام قنبري خبرنگار ايثار رضوي در شهرستان جوينکلمات کليدی: ایثار رضوی، جوین، یادب.د، شهید شمس آبادی، شهید جلمباداني، خراسان رضوی
کد مطلب: 254794
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...