داخلی صفحه مرکزی خبر
 
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مرکزی:
خدمت صادقانه و خالصانه مدیران مدارس شاهد ستودنی است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مرکزی در ستاد شاهد آموزش و پرورش استان ضمن معرفی مدیران جدید مدارس شاهد اعلام داشت: مدیران مدارس شاهد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین خدمات‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران صادقانه و خالصانه خدمت می‌کنند و این ستودنی است .
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"،جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش استان صبح امروز شنبه 20 مردادماه 97 باحضور محمد رضا گرجی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مرکزی  و شهریار فولادوند مديرکل آموزش و پرورش استان و سایر اعضاي ستاد اجرايي شاهد، در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مرکزی خدمتگذاري به خانواده های شاهد و ایثارگر را برخود و همگان واجب دانست و  اشاره کرد: حسب منويات مقام عظماي ولايت و رهبري، فرزندان شهدا و ایثارگران آينده سازان و مديران آينده جامعه هستند و حال که ما در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که در این امر خطیر دست داریم باید به نحو احسن این مسئولیت را انجام دهیم.
محمد رضا گرجی افزود: مهارت آموزی در مدارس شاهد یکی از سیاست های کلیدی است و باید از شعار به عمل تبدیل شود چون اعتقاد داریم که یکی از راههای برون رفت از مشکلات و معضلات بیکاری، مهارت آموزی است .
وی با بیان اینکه مسئولان مدارس شاهد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین خدمات‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران صادقانه و خالصانه خدمت می‌کنند، تأکید کرد: آینده در دستان مدیران و معلمین عزیز است که با پرورش فرزندان متعهد و دانا، آینده نظام را بیمه می‌کنید و امروز هرچه بیشتر در حوزه آموزش‌وپرورش سرمایه‌گذاری کنیم به آینده این نظام و کشور امیدوارتر خواهیم بود.
گرجی گفت: تمام تلاش بنیاد این است که نماد و الگو بودن مدارس شاهد حفظ و مطابق با اسناد بالادستی فعالیت نماید و با این اعتقاد به دنبال پاسداشت واقعی جریان ایثار و توجه خاص به فزندان شاهد هستیم ولی این توجه خاص به معنای جداسازی این فرزندان نیست.
وی ادامه داد: نگاه ارزشی و انقلابی جزء ذات انقلاب است و مدارس شاهد الگویی از نوع نگاهی است که اعتقاد دارد هر آنچه که باعث شده که ما امروز در این نقطه باشکوه قرار گیریم باید پاس داشته شود.
گرجی در پایان گفت: استفاده از همه امکانات معنوی و مادی درون سازمانی و برون سازمانی، حکفرما ساختن نظم در زندگی فرزندان شاهد، کسب مهارت و بهره وری دانش آموزان شاهد مطابق با شرایط امروز جامعه، مدنظر قرار دادن اهداف توانمندسازی، عزتمندی فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و تقویت خداباوری و ارزش باوری پدرانشان از دیگر وظایف اعضای ستادهای اجرایی طرح شاهد است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254815
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...