داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد:
شهدای ما مظهر عقلانیت دینى و مدافع حقانیت و عدالت بودند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز شهدا را مظهر عقلانیت دینى و مدافع حقانیت و عدالت دانست و گفت: شهدا درراه باورهای خود به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
شهدای ما مظهر عقلانیت دینى و مدافع حقانیت و عدالت بودند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، ابراهیم نگهبان رئیس بنیاد ساوجبلاغ به همراه جمعی از خادمان شهدا باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در منزل پدر گرامی شهیدان کرمیار و جانباز سرافراز 70 درصد مؤمنی در راستای سال‌ها ایثارگری و ازخودگذشتگی از آنان تجلیل به عمل آوردند.
ابراهیم طاهرنژاد در این دیدار با پدر شهیدان کرمیار با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، شهیدان زنده انقلاب شهدا را مظهر عقلانیت دینى و مدافع حقانیت و عدالت دانست و گفت: شهدا درراه باورهای خود به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
وی افزود: ما همه خدمت‌گزار خانواده شهدا هستیم و این نظام هرچه دارد به برکت خون این شهیدان است و این خانواده شهدا هستند که عزیزان خود را فدای این نظام و انقلاب کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه در دیدار با جانباز 70 درصد دفاع مقدس مؤمنی با آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای تمامی شهیدان زنده انقلاب گفت: جانبازان هنوز در میدان مقاومت و ایستادگى هستند.
طاهرنژاد در ادامه تصریح کرد: همین مقاومت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان و ایثارگران از دوران انقلاب تا به امروز بوده است که به حمدالله توانسته‌ایم با یاری خداوند انقلاب را حفظ کرده و دشمنان اسلام ازجمله امریکا را خوار و ذلیل کنیم.
وی در پایان یادآور شد: رنجی که جانبازان در طول سالیان سال با خود تحمل می‌کنند، اجر اخروی رشادت‌های آنان را چند برابر خواهد کرد.
 
کد خبر 97/222
انتهای پیام/
کلمات کليدی: طرح سپاس - شهادت - طاهرنژاد
کد مطلب: 254851
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...