در نشست شورای مشورتی معتمدین معین مراغه مطرح شد:
خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری نوعی تکریم ایثار است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
فرماندار مراغه: کاهش مشکلات خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر مستلزم همت تمامی نهادها و ارگان‌ها است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان­شرقی از مراغه، حمید شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر چشم و چراغ این ملت هستند.
شکری در اولین نشست اعضا شورای معتمدین معین شهرستان مراغه ادامه داد: ناچیزترین و کم‌ترین کار  و تلاشی که ما مسئولین در راستای حل مشکلات عدیده جامعه ایثارگری بایستی انجام دهیم تلاش و همت دسته جمعی در جهت کاستن مشکلات این عزیزان است.
وی تصریح کرد: ارتقا سطح خدما‌ت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مستلزم اراده تمامی نهادها و ارگان‌ها با هدف ارج نهادن به مقام شامخ و والای شهدا و ایثارگران است.
گفتنی است پیگیری مطالبات و مشکلات موجود و پیش آمده برای خانواده های شاهد و ایثارگر شهرستان مراغه، نحوه ارائه خدمات بیمه دی و نحوه بازپرداخت هزینه‌های درمانی و بیمه تکمیلی، استقرار شعبات بانک و بیمه دی در این شهرستان جهت دسترسی آسان خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و رفع مشکلات بانکی و بیمه‌ای از جمله مطالب مورد بحث در این نشست بود.
یادآوری می‌شود، پنجشنبه  18 مرداد ماه سال 1397 جلسه شورای مشورتی معتمدین معین در محل فرمانداری شهرستان مراغه راس ساعت 9 صبح برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254852
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...