داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد در جلسه هم‌اندیشی طرح سپاس بیان کرد:
خانواده‌های معظم شهدا مایه افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه امروز اگر ما توفیق خدمت گذاری به مردم را پیداکرده‌ایم به‌واسطه ایثارگری و ازخودگذشتگی و پایداری خانواده‌های معظم شهداست گفت: خانواده‌های معظم شهدا مایه افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی هستند.
خانواده‌های معظم شهدا مایه افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی هستند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد در جلسه هم‌اندیشی اجرای طرح سپاس در استان با همکاری دستگاه‌های اجرایی که با حضور خادمان شهدا در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران بابیان اینکه امروز اگر ما توفیق خدمت گذاری به مردم را پیداکرده‌ایم به‌واسطه ایثارگری و ازخودگذشتگی و پایداری خانواده‌های معظم شهداست گفت: خانواده‌های معظم شهدا مایه افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی هستند.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه افتادگی و فروتنی خانواده‌های معظم شهدا رسالت ما را سنگین‌تر می‌کند اظهار داشت: باید دست‌به‌دست هم بدهیم تا خانواده‌های شهدا به فراموشی سپرده نشوند.
وی افزود: خادمان شهدا و مسئولان بدهکار خانواده‌های معظم شهدا و خون شهدا هستیم و باید هرچه در توان داریم بگزاریم تا شاید گوشه‌ای از ایثارگری‌های این قشر معزز را جبران کنیم.
 
کد خبر 97/223
انتهای پیام/
کلمات کليدی: جلسه هم‌اندیشی طرح سپاس - خانواده های معظم شهدا
کد مطلب: 254853
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...