​بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی از 33رسانه این استان تجلیل کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷
مدیرکل و معاونین بنیاد خراسان رضوی، روسای بنیاد شهید وامورایثارگران مناطق سه گانه مشهد و روسای شهرستان های خراسان رضوی و تنی چند از ایثارگران با حضور در خبرگزاری ها، روزنامه ها و پایگاه های خبری از زحمات اصحاب رسانه این استان در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی کردند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی،همزمان با سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روزخبرنگار، حجت الاسلام حسین معصومی در دو روز متوالی 17 و 18 مرداد با حضور در نوبت اول به دیدار ااصحاب رسانه شامل  هفته نامه نخست، صدا و سیما، روزنامه های قدس، خراسان، شهر آرا، صبح امروز، و خبرگزاریهای جمهوری اسلامی(ایرنا) فارس و در نوبت دوم به باشگاه خبرنگاران جوان و خبرگزاریهای تسنیم، ایسنا و ایکنا رفت و با اهدای شاخه ها گل از زحمات بی شائبه این قشر عزیز قدردانی کرد.
والدین معظم شهید مدافع حرم حسین حریری، جانبازان و آزادگان سرافراز مهمان نواز، رهباردار، کریمی و عرفانی   مدیر موسسه پیام آزادگان، سکینه پور تقی فرزند شهید حجت پورتقی، زهرا دهنوی خواهر شهیدان علی اکبر، حمیدرضا و حسین و محمدی فرزند جانباز نوروز علی محمدی، و طوریان رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی را در این دیدارها همراهی می کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی همچنین در این دیدار ها، با حضور در تحریریه خبر از خبرنگاران، عکاسان، مدیر مسول و دبیران خبر تشکر کردند.
معاونین بنیاد خراسان رضوی و روسای بنیاد شهید وامورایثارگران مناطق سه گانه مشهد در قالب 9  تیم از تمامی خبرگزاری ها ، پایگاه های خبری و روزنامه ها دیدار و ضمن تجلیل از خبرنگاران بر نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کردند.
این دیدار با هدف پاسداشت از فداکاری ها و از خودگذشتگی های شهیدان محمود صارمی و مجید حجتی و شهدای خبرنگار برگزار شد.
همچنین در شهرستان های خراسان رضوی روسای بنیاد شهید وامورایثارگران طی مراسمی از خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت قدردانی کردند.
انتهای پیام/کلمات کليدی: ایثار رضوی، 17مرداد، روز خبرنگار، تجلیل، 33رسانه، خراسان رضوی
کد مطلب: 254859
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...