داخلی صفحه فارس خبر
 
استاندار فارس با خانواده خبرنگار شهیدناصرکمالی سروستانی دیدار کرد +فیلم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱
اسماعیل تبادار استاندار فارس همزمان با هفته خبرنگار در منزل خبرنگار شهید ناصر کمالی سروستانی حضور یافت و با مادر این شهید والامقام دیدار کرد.
 
به گزارش ایثار از فارس ، مهندس اسماعیل تبادار در این دیدار با تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: خبرنگار شهید کمالی سروستانی با قلم و اندیشه مسیر زندگی خویش را ترسیم و در ادامه با خون و جان پاک خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کرد.
 
نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: شهید کمالی سروستانی، انسانی وارسته و صاحب فکر بوده و اقدامات فرهنگی خوبی را در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی انجام داده است.
 
استاندار فارس اظهار داشت: بسیار خرسندم که در ایام هفته خبرنگار توفیق یافتم تا در جمع خانواده این شهید عزیز حضور پیدا کنم و از نزدیک با مادر بزرگوارشان دیدار داشته باشم و از نصایح، پند و اندرزها و دعاهای این مادر عزیز بهره مند شوم.
 
وی ادامه داد: شهدا با نثار خون خود امنیت و آرامش را در کشور برقرار کردند و امنیت امروز ایران موهون خون آن هاست.
 
رجبعلی راهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس، سید حسین حقایقی قائم مقام صدا و سیمای استان، سجاد خسروانیان مشاور استاندار در امور رسانه، اسفندیار نیکومنش مشاور استاندار در امور ایثارگران و اباذر ظهرابی سرپرست اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری در این دیدار استاندار فارس را همراهی کردند.
انتهای پیام/
 اخبار مرتبط با این خبر :

دیدار استاندار فارس با خانواده شهیدان ابول پور مفرد و کمالی سروستانی

 
کلمات کليدی: استاندار فارس ؛ اسماعیل تبادار ؛ بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس ؛ دیدار با خانواده شهدا ؛ شهید ناصر کمالی سروستانی ؛ شهید خبرنگار ؛
کد مطلب: 254892
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...