داخلی صفحه مازندران خبر
 
نشست مدير كل بنياد مازندران با ايثارگران شاغل در مخابرات استان برگزارشد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲
نشست مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با ايثارگران شاغل در مخابرات استان با موضوع بررسي مسائل و مشكلات برگزار گرديد
نشست مدير كل بنياد مازندران با ايثارگران شاغل در مخابرات استان برگزارشد
 

به گزارش ايثار واحد مازندران، به منظور بررسي مسائل و مشكلات، نشست مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با ايثارگران شاغل در مخابرات استان صبح روز شنبه بيستم مرداد ماه در بنياد مازندران برگزارگرديد.

در اين نشست صميمي ، هريك از ايثارگران عزيز شاغل در مخابرات استان انتظارات، دغدغه ها و مشكلات خود را با مدير كل بنياد مازندران مطرح كردند.

هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در جمع ايثارگران شاغل در مخابرات ضمن تسليت سالروز شهادت حضرت امام محمد تقي (ع) و گراميداشت ياد و نام 10 هزار و 400 شهيد استان گفت: شهدا و ايثارگران از افتخارات نظام هستند و اهتمام ويژه به رفع مشكلات آنان بايد در اولويت قرارگيرد.

وي ارائه راهكار سازنده و استفاده از نظرات ايثارگران دستگاهها را گارگشاي بسياري از مسائل دانست و افزود: شأن و منزلت و جايگاه ايثارگران شاغل در دستگاهها در كليه شئونات بايد حفظ گردد.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران  در پايان اين نشست به سئوالات ايثارگران عزيز شاغل در مخابرات استان در زمينه هاي مختلف خدمت رساني پاسخ داد.

گفتني است مدير كل بنياد مازندران پس از آن با مدير مجموعه فرهنگي ورزشي كاسپين ساري كه كه از جانبازان عزيز جنگ تحميلي مي باشد بصورت حضوري ديدار و در خصوص جذب فرزندان شاهد و ايثارگر در اين مجموعه با وي به گفتگو پرداخت.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 254895