مدیرکل بنیاد استان كهگيلويه وبويراحمد
ترویج و توسعه‌ فرهنگ ایثار و شهادت سبب تحکیم آرمان و اهداف نظام اسلامی در کشور است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸
مدیرکل بنیاد استان كهگيلويه وبويراحمد گفت: ترویج و توسعه‌ فرهنگ ایثار و شهادت سبب تحکیم آرمان و اهداف نظام اسلامی در کشور است.
 
به گزارش خبرنگار ايثار از باشت  ، سيد منصور موسوي. مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان  كهگيلويه وبويراحمد،در ادامه دیدارهای طرح سپاس عصر امروز به همراه رئيس بنياد شهرستان باشت از تعدادي از خانواده شهدا و جانبازان اين شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. 
موسوي  در اين ديدارها اظهار كرد ؛ صبر و مقاومت خانواده ها را در پیمودن راه و روش شهیدان ستوده و با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه شهادت طلبی ضامن آرامش، ثبات و عزت و اقتدار نظام اسلامی گشته است افزود: شهدای والامقام هستی خود را به پای انقلاب فدا کردند و خدمت دهی در مقابل این از خود گذشتگی خارج از توان ما مسئولان نظام است و ما فقط برای اظهار تشکر و سپاس و اظهار فروتنی و ارادت به پیشگاه خانواده ها خدمت آنان شرفیاب می شویم. 
وی اذعان کرد: امروز دوست و دشمن اعتراف دارند که نقطه قوت جمهوری اسلامی ایران، فرهنگ ارزشمند غنی و دینی ما است كه سبب تحکیم آرمان و اهداف نظام اسلامی در کشور استو ما نیز وظیفه داریم به این فرهنگ اهتمام بورزیم و با صیانت و حفظ آن به نسل های آینده، تلاش کنیم.
  وی با تأکید بر اینکه امروز به برکت خون شهدای گرانقدر نظام اسلامی، این کشور در قله افتخار ایستاده و در جهان شناخته می‌شود، گفت: شهدا و ایثارگران از جایگاه بسیار بالایی در جامعه برخوردار هستند، به همین منظور باید رشادت‌ها و فداکاری‌هایی را که آن‌ها در هشت سال دفاع مقدس انجام داده‌اند برای نوجوانان و جوانان تبیین کنیم.
مديركل بنياد استان  ادامه داد: همه ما آرامش و آسایش کنونی را مدیون خون شهدا هستیم و همه بر حسب وظیفه ذاتی خود باید به خانواده‌های این عزیزان ارج نهیم و به آن‌ها افتخار و از هیچ تلاشی برای خدمت به این قشر از جامعه کوتاهی نکنیم.
مديركل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: امروز به برکت خون شهدای گرانقدر نظام اسلامی، این کشور در قله افتخار ایستاده و در جهان شناخته می‌شود لذا قدردانی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر تنها اقدام کوچکی در قبال از خودگذشتگی این عزیزان است که می‌توانیم انجام دهیم.
پايان پيام
کد مطلب: 254898
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...