مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد
انتظار و درخواست بنیاد توجه و رسیدگی همه دستگاه‌ها به ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمدتأکید کرد: بنیاد از مسئولان همه دستگاه‌ها در رده‌های مختلف درخواست می‌کند در مقابل درخواست‌های ایثارگران بی تفاوت نبوده و به وظایف خود عمل کنند.
 
به گزارش خبرنگار ايثار از باشت ؛سيد منصور موسوي مديركل بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر امروز در ديدار با فرماندار باشت  با بیان اینکه شهدا و خانواده‌های آنها حق بزرگی بر گردن ما دارند، افزود: مسئولین و مردم قدردان ایثارگری‌های شما هستند و خداوند ان‌شاءالله این شهدا را با شهیدان کربلا محشور بفرماید و این فداکاری شما مقبول خداوند متعال قرار گیرد.
وي در ادامه افزود: اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران و رزمندگان در جامعه دغدغه همه مسئولین نظام می باشد که باید به نحو مقتضی و با هماهنگی و همراهی دستگاه های اجرایی ذیربط مرتفع شود.
وی افرود: ما خوشحال هستیم و افتخار می کنیم که  بتوانیم خدمتی به خانواده معظم شهداء، ایثارگران و رزمندگان ارائه نماییم.
موسوی خاطرنشان کرد: همچنین در سال گذشته  نیز ۵۰ گلزار شهید در استان ساماندهی شد و به طور میانگین برای ساماندهی هر مزار ۲۵ میلیون تومان اعتبار نیاز است..
مدیرکل بنیاد شهید استان پرداختن به ایثارگری،  شهادت و دوران دفاع مقدس برای استفاده نسل جوان و شناخت بخشی بیشتر از این نوع از رشادت ها توسط رسانه ها را ضروری دانست و بر تبیین دوران دفاع مقدس و نقش انقلاب اسلامی در مقابله با استکبار تاکید کرد.
موسوي  گفت: با پیگیری های انجام گرفته در  چهار شهرستان استان، ساختمان برای استقرار ادارات بنیاد شهید انجام شده است و این ساختمان ها در شهرستان های  (باشت، لنده، بهمئي وچرام) خریداری شد.
موسوی با اشاره به ایجاد مجتمع توانبخشی در مرکز استان، اظهار داشت: با پیگیری های شبانه روزی، با اعتباری قریب به ۱۴ میلیارد تومان کار ساخت این پروژه به مناقصه رفت  و با تحقق آن بسیاری از نیازهای استان برطرف می شود.
موسوی به سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: طرح سپاس با چهار هزارو ۶۹۳ دیدار در استان در سال ٩٦اجرایی شده است که نشان از سرکشی مناسب از جامعه هدف داشته است.
موسوی با اشاره به مستمری جامعه هدف ابراز داشت: برقراری مستمری ۲۴۰ نفر از جامعه هدف در سال جاری عملیاتی شده است و برای ۴۸۵ نفر از والدین معظم شهدا و ... حق مراقبت مشخص شده است.
موسوی با تاکید بر پایش سلامت جامعه هدف، بیان داشت: چکاب و پایش توسط پزشک به صورت ماهانه از افراد مورد نظر انجام می شود.
مدیرکل بنیاد شهید استان به بیمارستان جانبازان سلمان یاسوج اشاره کرد و بیان داشت: رتبه و سطح بیمارستان با تلاش های انجام گرفته است.
وي افزود: سمینارهای توانمند سازی جامعه هدف نیز درسال ٩٧عملیاتی خواهد شد.
موسوی با بیان اینکه فرایند های شغلی بنیاد شهید تدوین می شود، اظهار کرد: پاسخگویی شفاف و جلوگیری از اتلاف وقت از دیگر هدفگذاری های انجام شده این حوزه است.
مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمدتأکید کرد: بنیاد از مسئولان همه دستگاه‌ها در رده‌های مختلف درخواست می‌کند در مقابل درخواست‌های ایثارگران بی تفاوت نبوده و به وظایف خود عمل کنند.
پايان پيام
 
کد مطلب: 254899