دیدار مدیرعامل داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گیلان با خانواده معظم شهدای چابهار
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۴
مدیرعامل داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گیلان: روحیه ایثار، شهادت، ایستادگی و صبر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی ایران به شمار می‌رود.
 
       به گزارش ایثار استان سیستان و بلوچستان، بهزاد پرستش مدیرعامل داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گیلان  به همراه محمدرضا وظیفه دان شهرکی رییس داوطلبان جمعیت هلال احمر چابهار در سفر به شهرستان چابهار به دیدار خانواده معظم شهیدان معظم محمد بخش بی باک و ناصرعلی بازدار رفتند.
پرستش در این دیدارها بیان داشت: ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری و شهادت‌طلبی کسانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود ایثار کرده و به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند.
وی با اشاره به رشادت‌های شهدا افزود: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک شهیدان و جانبازی هستند که در دفاع از ارزش های اسلامی جانفشانی کردند.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: بی‌تردید روحیه ایثار، شهادت، ایستادگی و صبر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی ایران به شمار می‌رود.
وی گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران ذخیره های گرانبهایی هستند که هرگز فراموش نمی شوند و همه ما باید تلاش کنیم تا در راه انجام وظایف خود در مسیر شهدا گام برداریم.
قابل ذکر است :جمعیت هلال احمر به منظور کمک رسانی به مردم تحت تاثیر خشکسالی های اخیر کشور به همراه کاروان سلامت و معیشت هلال احمر جهت کمک به درمان آسیب دیده منطقه در استان سیستان و بلوچستان حضور دارند./انتهای خبر
 
 
کد مطلب: 254908
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...