داخلی صفحه مازندران خبر
 
خدمت رساني و تكريم از ايثارگران مهمترين وظيفه بنياد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۵
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در جمع همكاران بنياد چالوس گفت: خدمت رساني و تكريم از ايثارگران مهمترين وظيفه بنياد است
خدمت رساني و تكريم از ايثارگران مهمترين وظيفه بنياد است
 

به گزارش ايثارواحد مازندران، هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز شنبه بيستم مرداد ماه در مراسم توديع و معارفه رئيس بنياد چالوس ضمن تسليت سالروز شهادت حضرت امام محمد تقي(ع) با بيان اينكه حفظ كرامت انساني و مكارم اخلاق، رسالت پيامبر اكرم (ص) بوده است گفت: با پيروي از فرمايشات نبي مكرم اسلام (ص) و سيره زندگاني ائمه اطهار(س) در برخورد با ارباب رجوع و جامعه ايثارگري ،اخلاق مدار بوده و سعه صدر داشته باشيم.

وي خدمت رساني و تكريم از ايثارگران را يكي از مهمترين وظيفه خادمين شهدا در بنياد دانست و اظهارداشت:ايثارگري يك سيره است كه ويژه گي بارز انسان هاي افضل و وارسته مي باشد لذا خدمت به اين عزيزان بايد در رأس امور قرارگيرد.

مظلومي با اشاره به اينكه در مقابل موضوعات و مسائل خانواده هاي معزز شهدا، جانبازان و آزادگان شنونده خوبي باشيم عنوان كرد:مشكلات ايثارگران را با دقت و سرعت بيشتري رسيدگي و پيگيري كنيم.

مدير كل بنياد مازندران گفت: در سازماني كار مي كنيم كه افضل نهادها است  و خدمت به افضل انسانها يك توفيق بزرگ براي همه ما محسوب مي گردد.

مظلومي افزود: هدف ما خدمت به ايثارگران است و اينكه در مسير خدمت رساني چه اندوخته اي را براي خود به همراه داشته باشيم مهم است.وي تصريح كرد: تمام دغدغه و نگرش ما بايد در راستاي پيشبرد سازمان باشد.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران بر ارتباط دوجانبه و متقابل با امام جمعه، نماينده مجلس و فرماندار،قانون مداري،اشرافيت بركار،خلاقيت و نوآوري ،صداقت در كار،پاكدستي و پاك چشمي،امانتداري ،صرفه جويي در هزينه ها،استفاده از ظرفيت هاي معتمدين و شبكه اقشار در ديدار از ايثارگران،مردم داري،مشاركت در امور و...تأكيد كرد.

گفتني است مدير كل بنياد مازندران به پرسش هاي همكاران خدوم بنياد چالوس در موضوعات و زمينه هاي اداري پاسخ گفت.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران از خدمات 30 ساله صفايي رئيس سابق بنياد چالوس كه به مقام بازنشستگي نائل گرديد با اهداي لوح تقدير ، قدرداني كرد و نقي محمودي را بعنوان سرپزست اين بنياد منصوب كرد.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 254909
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...