آزادگان الگوی واقعی ایستادگی و مجاهدت هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: آزادگان در دوران اسارت با شجاعت و شهامت از اعتقادات اسلامی و انقلابی دفاع کردند و برای ملت ایران، آزادگی و عزت را به ارمغان آوردند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: آزادگان الگوی واقعی ایستادگی و مجاهدت هستند.
وی بر لزوم نهادینه کردن فرهنگ پایداری، مقاومت و آزادگی در جامعه تأکید کرد و افزود: آزادگان در دوران اسارت با شجاعت و شهامت از اعتقادات اسلامی و انقلابی دفاع کردند.
ابراهیمی اظهار داشت: رزمندگان و دلاورمردان غیور این مرزوبوم، رنج اسارت در زندان‌های رژیم بعثی عراق را به جان خریدند و در راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب لحظه‌ای کم نیاوردند و درنهایت برای ملت ایران اسلامی آزادگی و عزت را به ارمغان آوردند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در ادامه به تشریح برنامه‌های گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به آغوش پرمهر وطن پرداخت و گفت: دیدار با نماینده ولی‌فقیه در شهرستان و تجدید بیعت با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی(ره)، برگزاری اردوی یک‌روزه بازدید از مجتمع مس آذربایجان، تجدید میثاق با شهدا گران‌قدر هشت سال دفاع مقدس، برگزاری کارگاه آموزشی باهدف حفظ و توسعه بهداشت روانی و ارتقا شاخص های سلامتی در آزادگان و تجلیل از آزادگان شاغل در ادارات توسط دستگاه اجرائی مربوطه ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر برای گرامیداشت این روز عزیز و به‌یادماندنی است.
وی ادامه داد: تبلیغات محیطی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی آزادگان، غبارروبی و گل‌باران مزار مطهر آزاده شهید « غلامعلی سیفی انجرد» و دیدار با تعدادی از آزادگان توسط مسئولین شهرستان اهر در قالب طرح سپاس از سایر برنامه‌های این بنیاد، برای بزرگداشت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن است.
 انتهای پیام/
کلمات کليدی: تشریح برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر، 26 مرداد، سالروز بازگشت آزادگان به میهن
کد مطلب: 254912
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...