داخلی صفحه زنجان خبر
 
​مدیرکل روابط‌عمومی استانداری زنجان:
مجاهدت، نیاز امروز رسانه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱
مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان گفت: همانگونه که مدیریت جهادی در کشور یک نیاز مهم تلقی می‌شود، در عرصه اطلاع‌رسانی نیز نیازمند مجاهدت هستیم تا عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کنیم .
 
به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ادریس سالاری در مراسم تجلیل از خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت استان زنجان، اظهار کرد: در حوزه رسانه، خبرنگاران و افرادی که قادر به گرفتن قلم برای نگارش هستند باید در محکمه الهی پاسخ‌گو باشند، تا با داشتن انصاف و وجدان موجب تضییع حقوق دیگران نشده باشند .
وی افزود: خبر به گونه‌ای با ایثار و شهادت با یکدیگر عجین شده‌اند، تاریخ اسلام و تشیع در بردارنده حوادث مختلف و مهمی است، عاشورا یکی از این حوادث مهم محسوب می‌شود که حضرت زینب (س) پیام‌رسان پس از این حادثه خونین در تاریخ بودند که به راستی اگر وجود ایشان نبود، به طور یقین تاریخ به گونه‌ای دیگر تحریف شده بود .
سالاری گفت: امروز نیز جبهه استکبار جنایتکاران بین‌المللی کماکان در برابر ایران قرار دارند. برخی به دلیل فراموش‌کاری، اولویت‌های کشور را نمی‌توانیم تشخیص دهیم، در نتیجه در داخل به جان یکدیگر می‌افتیم و این در حالی‌ است اصالت در انقلاب، شهدا و خاک کشور و غیره دارد و باید آستان تحمل خود را افزایش دهیم تا از هدف اصلی که حفظ انقلاب و نظام است، فاصله نگیریم .
وی یادآور شد: استان زنجان از قابلیت‌ها و شاخصه‌های مختلفی برخوردار است که رسانه‌ها و اخباری که از این استان مخابره می‌شود تعیین‌کننده چنین شاخصه‌هایی است که می‌توان به تاریخ و آثار گردشگری، ورزش، برگزاری مراسم عزاداری و حسینیه‌ اعظم و زینیبه اعظم و شهدای غواص استان، شهدای مدافع حرم و شهید دانشمند مجید شهریاری اشاره کرد که باید بر روی چنین شاخص‌هایی تبلیغات جدی‌تر انجام داد .
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 254930
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...