داخلی صفحه قم خبر
 
معتمدین معین موجب رشد کیفی خدمت رسانی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۶
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: معتمدین معین باعث تقویت ارتباط بنیاد با جامعه هدف و رشد کیفیت خدمت رسانی هستند .
معتمدین معین موجب رشد کیفی خدمت رسانی هستند
 
به گزارش ایثار واحد استان قم ، سردار سید جواد هاشمی در جلسه با اعضای شورای هماهنگی معتمدین معین  افزود: معتمدین از افراد توانمند و نخبه جامعه ایثارگری هستند و می توانند نقش اثر گذاری در خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به جامعه ایثارگر داشته باشند.
وی ادامه داد: هم اکنون هشت شبکه فعال در قم حضور دارد که این شبکه ها شامل روانشناسان، پزشکان، حقوقدانان،‌ خیرین،‌ ورزشکاران، حامیان محیط زیست، ‌فرهنگیان و همیاران می باشند.  
وی اضافه کرد: معتمدین نمایندگان اقشار مختلف ایثارگری و متخصص در زمینه ها و رشته های مرتبط با شبکه های تخصصی  هستند.
سردار هاشمی عنوان کرد: جلسات هماهنگی و برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های مختلف هر 45 روز یکبار برگزار می شود.
وی تاکید کرد: مشارکت در حل مشکلات مربوط به جامعه ایثارگری،‌ ‌مشاوره های پزشکی و حقوقی،‌ شناسایی ورزشکاران و تقویت و هدایت ایشان و ارایه خدمات تخصصی و تجلیل از جامعه ایثارگری و مشارکت در طرح سپاس در هر حوزه از اقدامات شبکه ها است.
سردار هاشمی افزود: این شبکه ها اعضایی از خود ایثارگران در تخصص های مربوطه را جذب نموده و به ارایه خدمت به جامعه ایثارگری می پردازند.
وی اضافه کرد: شناسایی مسایل جامعه ایثارگری از طریق حضور معتمدین معین در برنامه های دیدارهای طرح سپاس و برنامه های اردویی و ارتباط با جامعه ایثارگر استان امکان پذیر می شود.
 
کد مطلب: 254931
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...