داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدارمدیرکل بنیادبا اصحاب رسانه به مناسبت روزخبرنگار
شهیدان خبرنگار با خون خود پیام ایثار، شهادت و جوانمردی را مخابره کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳
شهیدان خبرنگار با خون خود پیام ایثار، شهادت و جوانمردی را مخابره کردند
 
به گزارش ایثارمدیرکل بنیادشهیدکردستان با دیدارازچند نفرازفرزندان شاهدوایثارگرکه درعرصه خبرنگاری فعالیت دارند ضمن نشست صمیمی با آنها روز خبرنگار را تبریک گفت نجفی دردیداربا خبرنگاران گفت که رروز 17 مرداد که همزمان با شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار شهید ایرنا مصادف شده است یادآور رشادت، مقاومت و حماسه آفرینی کسانی است که رفتند تا حقیقت و حق بماند.
وی افزود شهیدان خبرنگار با خون خود پیام ایثار، شهادت و جوانمردی را مخابره کردند و به همه آزادگان و دلسوختگان عالم آموختند که باید تحقق عدالت و انسانیت در جامعه  از عزیزترین دارایی یعنی جان گذشت.
خبرنگاران امروز باید حرمت قلم را حفظ کرده و علاوه بر امانت داری، صداقت، احساس مسئولیت در مقابل جامعه و داشتن وجدانی بیدار و روحی حساس در راه ترویج معارف اسلامی کوشا باشند.
وی  همچنین ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت را رسالت مهم خبرنگاران متعهد ذکر کرده و با گرامی داشتن یاد خبرنگاران شهید در عرصه های مختلف مخصوصا خبرنگاران شهید مدافع حرم این روز را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران تلاشگر تبریک و تهنیت گفت وخاطرنشان کرد که خدمات امروز بینادشهید به ایثارگران عزیز درقبال رشادتها وایثاروازخودگذشتگی شهدا به مثابه قطره ای درمقابل دریای بیکران است 
کد مطلب: 254935
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...