داخلی صفحه زنجان خبر
 
​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان:
خبرنگاران جهادی، مصداق بارز ایثارگری هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: خبرنگاران هوواره تلاش‌های فراوانی را در عرصه تببین و ترویج فرهنگ شهادت و مقاومت دارند که مصداق بارز ایثارگری هستند .
 
به گزارش واحد ایثار زنجان به نقل از ایسنا، علی کاظمی صبح امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت استان، اظهار کرد: در جشنواره ایثار و شهادت کشور امسال از ۲۱ نفر از استان حضور یافته بودند که یک نفر از خبرنگاران استان موفق به کسب عنوان نخست در این جشنواره شد .
وی افزود: خبرنگاران همواره تلاش‌های فراوانی در راستای ترویج و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت انجام می‌دهند که قابل تقدیر است .
کاظمی تصریح کرد: بزرگترین رمز موفقیت پیامبر اکرم (ص) در راستای تبلیغ دین اسلام پس از وحی، موضوع ارتباطات بوده است، با گذر زمان ارتباطات در حوزه رسانه جایگاه خود را یافته و یکی از مهم‌ترین ابزارهای قدرتمند دنیا بدل شده است .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در ادامه یادآور شد: ایثار اجتماعی یکی از ابعاد مهم ایثارگری در مقطع کنونی محسوب می‌شود که نیاز به تبیین بیشتر این نوع از ایثار در جامعه داریم .
کاظمی افزود: پایش سلامت ایثارگران اولویت نخست بنیاد است که خوشبختانه در طول سال این طرح در حال برگزاری برای ایثارگران، جانبازان و آزادگان در استان است .
وی خاطرنشان کرد: کمیته اطلاع‌رسانی اساسنامه را از مرکز بگیریم از شهرستان‌ها در ارتباط خواهیم بودیم در هفته پیش رو آغاز خواهد شد تا در راستای اطلاع‌ رسانی مردم تلاش کنند .
این مسئول در ادامه یادآور شد: بنیاد سه اولویت مهم را در طی سال‌های اخیر با جدیت پیگیری می‌کند که شامل طرح پایش سلامت ایثارگران، اشتغال ایثارگران و فرزندان و سیستم بر خط یا عنوان میز خط است .
کاظمی تصریح کرد: میز خدمت یا سامانه هاتف بالغ بر ۲۵ نوع خدمت از طریق این سیستم انجام می‌گیرد و طبق ارزیابی‌های صورت گرفته در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف، این میز خدمت جزو دستگاه برتر در این بخش در استان شناسایی شده است.
به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از خبرنگاران برتر حوزه ایثار و شهادت استان تجلیل به عمل آمد .
انتهای پیام/
کد مطلب: 254936
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...