خدمات مشاوره فردی برای داوطلبان شاهد و ایثارگر در شهرستان اسلامشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
مشاوره انتخاب رشته به منظور ارائه خدمات مشاوره فردی ویژه داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال 97 دانش آموزان شهرستان های استان تهران در اسلامشهر برگزار شد.
خدمات مشاوره فردی برای داوطلبان شاهد و ایثارگر در شهرستان اسلامشهر برگزار شد
 
به گزارش "ایثار"، ارائه خدمات مشاوره فردی و انتخاب رشته توسط مشاوران مجرب جهت داوطلبین شاهد و ایثارگر شهرستان های استان تهران به مدت چهار روز در دو نوبیت صبح و بعدازظهر در مدرسه شاهد حضرت صدیقه طاهر(س) شهرستان اسلامشهر برگزار شد.
خانم خورشیدوند رئیس اداره آموزش در این زمینه اظهار داشت: جهت داوطلبین شاهد و ایثارگر ابتدا کارگاه آموزشی ویژه مشاورین بنیاد برگزار وپس از آن به صورت فردی و با حضور دانش آموزان و اولیاءآنها مشاوره فردی برگزار شد.
وی بیان کرد: در مرکز مشاوره ضمن توزیع بروشور نکات مهم انتخاب رشته، مشاروان در مورد آخرین دستورالعمل های مرتبط با امور تحصیلی و رشته های مهم تحصیلی و همچنین آگاهی داوطلبان به منظور ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را به اطلاع شرکت کنندگان رساندند.
خورشیدوند همچنین گفت: مرکز مشاوره انتخاب رشته به منظورمشاوره فردی انتخاب رشته جهت داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال97 در مدرسه شاهد حضرت صدیقه طاهره(س) شهرستان اسلامشهر در نظرگرفته شده است تا عزیزان شاهد وایثارگر شهرستان های استان تهران بتوانند با حضور مشاورین مجرب به راحتی در زمینه مشاوره فردی انتخاب رشته خود اقدام کنند.
انتهای پیام/


 
کد مطلب: 254937
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...