داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
روحيه ايستادگي و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مايه افتخار ايران اسلامي است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۹
استاندار هرمزگان روحيه ايستادگي و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس را مايه افتخار ايران اسلامي دانست.
روحيه ايستادگي و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مايه افتخار ايران اسلامي است
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در آستانه 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي، با حضور در منازل دو نفر از آزادگان دوران دفاع مقدس در بندرعباس با آنان ديدار كرد.
استاندار هرمزگان در اين ديدارها با تجليل و قدرداني از مقاومت و ايستادگي آزادگان دوران دفاع مقدس، بيان داشت: روحيه ايستادگي و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مايه افتخار ايران اسلامي است.
وي ادامه داد: امروز بايد اين روحيه در جامعه ترويج و خاطرات و تجربه هاي آزادگان براي مردم مطرح شود.
همتي افزود: آزادگان در دوران اسارت، لحظات بسيار سختي را پشت سر گذاشتند اما ايثار و فداكاري آنها موجب شد تا ايران اسلامي امروز در امنيت و آرامش باشد.
استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: 26 مرداد سالروز ورود افتخار آميز آزادگان به ميهن اسلامي است كه موجب خوشحالي مردم در سراسر كشور شد.
شايان ذكر است؛ استاندار هرمزگان ابتدا در منزل مجيد عرب آزاده دفاع مقدس كه به مدت دو سال در اسارت نيروهاي بعثي بود، حضور يافت. اين آزاده بزرگوار در سال 1367 در منطقه عملياتي سرپل ذهاب به اسارت درآمد و سال 1369 آزاد شد.
دکتر همتی سپس در منزل مرتضي سيفوري ديگر آزاده دفاع مقدس كه به مدت دو سال در اسارت بود، حاضر شد. اين آزاده بزرگوار در سال 1367 در منطقه عملياتي قصر شيرين به اسارت درآمد و سال 1369 آزاد شد.
استاندار هرمزگان در اين ديدارها از اين آزادگان دوران دفاع مقدس تجليل و قدرداني نمود.
 
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 254940
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...