سرپرست بنیاد منطقه یک مشهد مقدس
مادران شهدا ستارگان آسمان انقلاب‌اند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک مشهد گفت: مادران شهدا ستارگان آسمان انقلاب‌اند که با آموزه های دینی فرزندان خود را تربیت و هدیه به اسلام کردند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمدحسن صمدی چهارشنبه ۱۷ مرداد با مادران شهیدان علی و بیژن بردباری، حسن، علی و محمد اعتمادی عیدگاهی و جلال و مسعود شادکام تربتی دیدار و ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: انقلاب اسلامی به برکت وجود خانواده‌های شهدا امروز در عزت و اقتدار قرار دارد و ما بایستی قدردان آنان و ادامه‌دهندگان راه شهدایشان باشیم.
سرپرست بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه یک مشهد گفت: شهدا افرادی بودند که با آموزه های دینی رشد یافتند و راه درست را انتخاب کردند.
وی ضمن تجلیل از مادران شهدا، گفت: با ادامه دادن راه شهیدان می‌توان اهداف و آرمان‌های والای ارزشمند آنها را در جامعه پیاده کرد و شاهد پیشرفت روزافزون کشور در عرصه‌های مختلف بود.
گفتنی است علی و بیژن برباری در عملیات خیبر جزیره مجنون در ۱۲ اسفند ۶۲ و در درگیری با گروه‌های معاند پاوه در اول مهر ۵۹ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
حسن، علی و محمد اعتمادی عیدگاهی عملیات کربلای ۵ شلمچه، والفجر ۹ حاج عمران و درگیری با ضد انقلاب کردستان در پنجم بهمن ۱۳۶۵، ۱۳۶۵ و۳۰ اردیبهشت ۱۳۶۰ و همچنین جلال و مسعود شادکام تربتی در ۲۳ و چهارم دی ماه ۶۵ در عملیات کربلای ۵ شلمچه و کربلای چهار بوارین به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار رضوی، مشهد، بنیاد منطقه یک، دیدار، مادران شهدا، ستارگان، خراسان رضوی
کد مطلب: 254946
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...