داخلی صفحه مرکزی خبر
 
معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی:
همه باید برای حفظ شأن و جایگاه خانواده های شاهد و ایثارگر تلاش کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰
معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی ضمن مهم دانستن بحث درمان و مشکلات درمانی ایثارگران گفت: یکی از مهمترین موضوعات بنیاد شهید، بحث درمان است ولی این موضوع تنها وظیفه بنیاد نیست بلکه همه دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و اجرایی باید برای همکاری و حفظ شان و جایگاه والای خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان تلاش کنند.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، قاسم محمد نژادصبح امروز یکشنبه 21مرداد ماه 97 در نشست با پزشکان پایش سلامت استان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنار تمام حمایت‌های خود از جامعه ایثارگران، درمان والدین شهدا و جانبازان را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده و با عقد قرارداد با مراکز درمانی، داروخانه‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای درصدد ارائه بهترین خدمات برآمده است.
وی اظهار کرد: در حال حاضر با چهل و سه پزشک متخصص و عمومی برای انجام طرح پایش سلامت والدین شهدا و جانبازان در حال ارائه خدمات می باشیم و همچنین بیمه دی به‌ عنوان شرکت بیمه‌گذار طرف قرارداد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی خدمات مطلوبی را به جامعه هدف ما ارائه می‌کند که تلاش می‌شود این خدمات به‌منظور جلب رضایت خانواده معظم شهدا و ایثارگران تنوع و افزایش پیدا کند.
محمد نژاد ضمن اعلام بیش از 4هزار مورد ویزیت پزشکان از خانواده های شاهد و ایثارگر در 5ماهه اول سال افزود: جهت ارتقا سطح سلامت باید  سیاست هایی همچون  رعایت قوانین، عدم تصدی گری، رضایتمندی گروه هدف، عدالت در خدمات، استفاده از ظرفیت ها و استفاده بهینه از بودجه انجام دهیم.
محمد نژاد با تاکید بر حفظ، ارتقا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: شاید فراموشی در گذر زمان، سبب کمرنگ شدن برخی مسایل شود، اما موضوع مهم و ارزشمند ایثار و شهادت باید همیشه زنده بماند.
وی گفت: امید است با الگو گرفتن از رفتارهای ایثارگران، برای توسعه، ترویج و نهادینه شدن فرهنگ ایثار در جامعه، تلاش کنیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 254958
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...