​مدیرکل بنیاد خراسان رضوی
ایثارگران پایه های محکم نظام هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: خانواده شهدا و ایثارگران پایه های مستحکم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی یک شنبه ۲۱ مرداد در دیدار با فرزند شهید غلامحسین زوزنی خبرنگار روزنامه شهرآرا و جانباز ۷۰درصد حسن بهرام فر  ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: انقلاب ایران اسلامی در دنیا بی بدیل است و تاریخ چنین انقلابی را به خود ندیده است.
وی با اشاره به فرارسیدن ۲۶مرداد سالروز بازگشت آزادگان گفت: اینکه اسرای ایرانی توانستند در سخت ترین شرایط و زیر شکنجه های بعثی ها دوام بیاورند توکل به خدا و ایمان به هدفی بود که در راه آن قدم برداشتند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ادامه داد: امروز پایه های نظام پس از گذشت ۴۰سال محکم  و در آینده مستحکم تر نیز خواهد شد زیرا هر یک از فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان  مروجین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند.
در این دیدار مجید خرمی مدیرمسئول روزنامه شهر آرا، خدیوی معاون تعاون، طوریان رئیس دفتر و روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی، صمدی سرپرست بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه یک مشهد حضور داشتند و با اهدای لوح یادبود از زحمات غلامرضا زوزنی خبرنگار روزنامه شهرآرا تجلیل به عمل آوردند.
گفتنی است،غلامحسین زوزنی متولد دوم بهمن۱۳۲۳ و در ۲۰دی ۶۵ عملیات کربلای۵ شلمچه به درجه رفیع شهادت و  جانباز۷۰درصد حسن بهرام فر متولد ۱۳۴۹ در۱۷بهمن۱۳۶۵کربلای۵ در شلمچه از ناحیه کمر مجروح وبه مقام رفیع جانبازی نائل آمدند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 254964
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...