داخلی صفحه قزوین خبر
 
جانشین سپاه صاحب الامر(عج) قزوین :
سالن نمایشگاه های بین المللی محل برگزاری کنگره3هزار شهید استان/22کمیته فعال حول محور کنگره
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
جانشین سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: تاکنون چهار جلسه با حضور مسوولان در شورای سیاستگذاری برگزار شده و چهار یادواره قشری از روز ۲۰ تا ۲۳ آبان ماه سال جاری برگزار می شود و برنامه اصلی کنگره در روز ۲۴ آبان ماه برگزار می گردد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، نشست خبری سرهنگ برزگر جانشین سپاه صاحب الامر(عج) با اصحاب رسانه در محل معراج الشهدا استان قزوین برگزار شد.
برزگر ضمن تبیین برنامه های کنگره سه هزار شهدا استان قزوین بیان کرد: کنگره شهدا در ۲۰ استان برگزار شده و در سال جاری در استان های البرز، کرمان، خراسان جنوبی و قزوین برگزار می شود.
وی گفت: یکی از محورهای ما در اطلاع رسانی این کنگره، رسانه ها و شبکه های مجازی هستند که می توانند انعکاس تلاش های رزمندگان در دفاع مقدس، روحیه ایثار و خودباوری و آنچه عامل پیروزی ما در طول دفاع مقدس و در نهایت آنچه موجب شکست دشمن شد، باشند.
این مسئول اظهار کرد: کنگره سه هزار شهید استان قروین، یک ساختار و ماموریتی دارد که رئیس هیات امنا کنگره در استان نماینده ولی فقیه، رئیس شورای سیاستگذاری کنگره، استاندار قزوین و دبیرکل کنگره، فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین می باشند.
سرهنگ برزگر عنوان کرد: ۲۲ کمیته فعال در خصوص کنگره وجود دارد که مدیران دستگاه ها، روسای کمیته ها و دبیر کمیته ها نیز از سپاه استان می باشند.
وی افزود: ماموریت دستگاه ها به نسبت نقشی ذاتی دستگاه ها است و کنگره شهدا، ملی بوده و همه دستگاهها به حرمت جایگاه شهدا، علاقمند به تعامل در برنامه های کنگره هستند.
جانشین سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: در طول این مدت یادواره هایی جهت جریان سازی و تبلیغات در سطح استان برگزار می شود. یادواره شهدا دارای ویژگی های خاصی است. همه شهدا در همه سطوح خاص هستند اما شهدای استان قزوین دارای ویژگی های خاصتری می باشند که با در نظر گرفتن این ویژگی ها باید اقدامات موثری انجام دهیم.
سرهنگ برزگر خاطرنشان کرد: تاکنون چهار جلسه با حضور مسوولان در شورای سیاستگذاری برگزار شده و چهار یادواره قشری از روز ۲۰ تا ۲۳ آبان ماه سال جاری برگزار می شود و برنامه اصلی کنگره در روز ۲۴ آبان ماه برگزار می گردد.
وی در پایان با اشاره به نبود فضای مناسب در در استان جهت برگزاری این کنگره ملی یادآور شد: به دلیل نبود فضای مناسب سالن نمایشگاه بین المللی جهت برگزاری این کنگره انتخاب شده است. برنامه های متنوعی در طول این ایام در شهرهای استان در حال برگزاری است که می توان به برنامه سفیر آفتاب که ۲۲ نقطه از استان را پوشش می دهد اشاره کرد.
کد مطلب: 254983
مرجع : بسیج
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...