داخلی صفحه قزوین خبر
 
باید فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان منتقل شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
مسئول برگزاری کنگره و یادواره شهدا در کشور گفت: در انتقال فرهنگ دفاع مقدس موفق بوده ایم و نتیجه اش را در انگیزه داوطلبان جوان اعزام به عراق و سوریه دیده ایم.
 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، سردار حق طلب در جلسه شورای سیاست گذاری کنگره 3هزار شهید استان گفت: در انتقال فرهنگ دفاع مقدس موفق بوده ایم و نتیجه اش را در انگیزه داوطلبان جوان اعزام به عراق و سوریه دیده ایم .
وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان منتقل شده و بر بسیاری از مشکلات با همین روحیه غلبه خواهیم کرد.
مسئول برگزاری کنگره و یادواره شهدا در کشور با اشاره به این موضوع گفت: باید با وحدت، همدلی، اعتماد به نفس و از خود گذشتگی مانند دوران دفاع مقدس بر مشکلات پیروز شویم.
سردار حق طلب اضافه کرد:بیش از 20 استان تاکنون کنگره برگزار کرده اند و امسال نیز در 4 استان البرز، قزوین، کرمان و خراسان شمالی برگزار می شود.
سردار محمود شاهرخی فرمانده سپاه پاسداران استان قزوین و دبیر کل این کنگره نیز با ارائه گزارشی گفت: ایثاری بالاتر از فدا کردن جان نداریم و برای معرفی فرهنگ ایثار و شهادت در این کنگره ملی بیش از 80درصد کار انجام شده است.
وی اضافه کرد: امروز بیش از همیشه نیازمند توسعه فرهنگ ایثار و شهادت هستیم و اگر این فرهنگ ریشه پیدا کند به سمت اهداف انقلاب حرکت خواهیم کرد.
سردار شاهرخی با بیان اینکه زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت اولویت این کنگره است ادامه داد: هزاران نفر ساعت کار شده است تا گنجینه های گرانقدری از آثار شهدا جمع آوری و در اختیار نسل جوان قرار گیرد.
کد مطلب: 254985