داخلی صفحه قزوین خبر
 
قزوین|مشارکت مردم در برگزاری کنگره ۳۰۰۰ شهید مدنظر قرار گیرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
استاندار قزوین بر مشارکت مردم در برگزاری کنگره ۳۰۰۰ شهید استان تاکید کرد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، عبدالمحمد زاهدی امشب در شورای سیاستگذاری اجلاسیه کنگره 3000 شهید استان قزوین که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: باید با مشارکت دستگاه‌های اجرایی کنگره 3000 شهید استان آبرومندانه و با شکوه برگزار شود.
وی بیان کرد: آنچه از فرهنگ قرآنی مشخص بوده این است که شهدا ناظر ب. اعمال ما هستند و برگزاری اینگونه کنگره‌ها در ترویج فرهنگ ایثار نقش به سزایی دارد.
استاندار قزوین خاطرنشان کرد: مهمترین وظیفه مسئولان استان قزوین در سال 97 برگزاری کنگره 3000 شهید بوده و باید از تمام امکانات و ظرفیت‌ها استفاده بهینه صورت گیرد.
زاهدی گفت: بیش از 80 درصد تعهدات استان در برگزاری کنگره انجام شده و مدیران باید در انجام امور تسریع کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.
وی ادامه داد: مدیران باید تا پایان مردادماه فعالیت‌های خود را مشخص کرده تا در شهریور ماه جلسه بررسی عملکرد و پایش امور برگزار شود.
استاندار قزوین عنوان کرد: بکارگیری جلوه‌ها و آثار هنری ماندگار در برگزاری کنگره 3000 شهید باید مدنظر قرار گیرد در حالی مشارکت مردم به ویژه خانواده شهدا، مسئولان و صنوف مختلف در اولویت قرار دارد.
ضرورت ترویج سیره شهدا برای جوانان
حجت‌الاسلام والمسلمین علی معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر(عج) در این مراسم گفت: صبر، تقوا و اعتماد به خداوند عامل موفقیت و پیروزی انقلاب بود و در جامعه کنونی نیز این امور باید مدنظر قرار گیرد.
وی بیان کرد: پیروزی و سربلندی شهدا عمل به فرامین رهبری و توکل به خداوند بود که این امور باید مدنظر قرار گیرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) تصریح کرد: دستیابی به آرمان‌های نظام و انقلاب باید مدنظر قرار گیرد و در راستای این مهم اقدامات لازم انجام شود.
کنگره شهدا ارتباط نسل امروز و نسل انقلاب را تقویت می‌کند
بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه اظهار داشت: تبیین فضای معنوی در کشور از دستاوردهای برگزاری کنگره شهدا بوده که باید مورد توجه باشد.
وی بیان کرد: ارتباط بین نسل امروز و نسل انقلاب را می‌توان دیگر محوریت های کنگره شهدا برشمرد که در ترویج فرهنگ ایثار، کاهش آسیب‌های اجتماعی و تربیت نسل انقلابی نقش دارد.
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در فضای بین‌المللی مبهمی قرار داریم که دشمنان در پی ضربه به انقلاب و نظام هستند و باید بر مبنای اصول دینی و انقلابی رفتار کنیم.
کد مطلب: 254986
مرجع : تسنیم
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...