داخلی صفحه سمنان خبر
 
نشست بصیرتی اعضای پایگاه شاهد بنیاد سمنان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
جلسه‌ای تحلیلی و بصیرتی باهدف ازدیاد آگاهی‌های اجتماعی و سیاسی اعضای پایگاه بسیج شاهد بنیاد سمنان با دعوت از رئیس بسیج ادارات استان برگزار شد.
نشست بصیرتی اعضای پایگاه شاهد بنیاد سمنان
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، از سوی پایگاه بسیج شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان و باهدف اطلاع از آخرین تحلیل‌های روز دنیا و ازدیاد آگاهی‌های اجتماعی و سیاسی در مورد تحولات منطقه، نشستی تحلیلی و بصیرتی صبح روز شنبه ۲۰ مرداد ۹۷ برگزار شد. در این نشست ابوالخیریان، رئیس بسیج ادارات استان به ذکر آخرین تحولات منطقه، پیروزی‌های مستمر جبهه مقاومت، توطئه‌های تفرقه‌افکنانه بدخواهان نظام، طراحی شورش‌های خیابانی در جهت تحریک مردم برای اعتصابات گسترده  اشاره کرد و افزود:
تمام تلاش دشمن بر این است که نظام جمهوری اسلامی جشن ۴۰ سالگی خود را امسال برگزار نکند و با انواع و اقسام برنامه‌ها و تقویت مالی گروهک‌ها به دنبال فشار اقتصادی و فشار روانی بر روی مردم و براندازی نظام است.
وی در ادامه سخنان خود، هوشیاری، وحدت و بصیرت را راهکار مقابله با نقشه‌های شوم دشمنان دانسته و افزود: چنانچه عملاً و به‌دوراز هرگونه شعار با شناخت آرمانهای  متعالی نظام و با تکیه‌بر وعده‌های بر حق الهی پشت سر رهبری حرکت کنیم به یاری خداوند خواهیم توانست از این مرحله بحرانی سربلند بیرون آییم.
کد مطلب: 254993
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...