داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​در گذشت پدر گرامی شهید حبیب اله صالحی در شهرستان گرمی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳
شادروان حاج ایوب صالحی پدر گرامی شهید والامقام حبیب اله صالحی تحت پوشش اداره بنیاد شهرستان گرمی به فرزند شهیدش پیوست .
 
به گزارش ایثار واحد استان « اردبیل »، پیکر این پدر گرانقدر شهید شنبه 20 مرداد 97 با حضور گسترده خانواده های معظم شاهد ، ایثارگران ، اقشار مختلف مردم ، رئیس و کارکنان اداره بنیاد و جمعی از مسئولین اداری و نظامی شهرستان گرمی تشییع و در روستای « اضماره »  جوار فرزند شهیدش به خاک سپرده شد .
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران این ضایعه را به جامعه گرانقدر ایثارگری بویژه خانواده داغدار تسلیت گفته و برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی مسئلت می نماید.
فرازی از وصیت نامه شهید والامقام حبیب اله صالحی : « خدایا بدان و شاهد باش که من آگاهانه و با چشم باز این راه را انتخاب کرده ام . پدر و مادر عزیز تر از جانم درود خدا بر شما که فرزندی به نام من در دامن خود پرورش دادید . من زاه علی اکبر علیه السلام را طی کردم و شما هم راه زینبی را ادامه دهید . خدایا به فرمان امام زمان لبیک گفته و به سوی تو شتافتم . وصیت من بر برادران حزب اللهی این است که مسجد ها را خالی نگذارید . »
حبیب اله صالحی فرزند ایوب متولد 13 دی 1342 در روستای اظماره از توابع شهرستان گرمی . اعزامی از سوی ارتش جمهوری اسلامی ایران . شهادت 12 اردیبهشت 1362 منطقه عملیاتی فکه .
شادی ارواح همه شهدای اسلام صلوات
انتهای پیام ./
کد مطلب: 254995
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...