چهار هزار ویزیت پزشکان بنیاد از ایثارگران استان مرکزی در سال جاری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲
معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی ضمن اعلام انجام بیش از چهار هزار مورد ویزیت پزشکان از خانواده های شاهد و ایثارگر در پنج ماه نخست سال، اظهار داشت: جهت ارتقا سطح سلامت باید سیاست هایی همچون عدم تصدی گری و عدالت در خدمات مورد توجه قرار گیرد.
چهار هزار ویزیت پزشکان بنیاد از ایثارگران استان مرکزی در سال جاری
 
به گزارش «ایثار»، قاسم محمد نژاد صبح امروز یکشنبه 21 مرداد ماه 97 در نشست با پزشکان پایش سلامت استان، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنار تمام حمایت‌های خود از جامعه ایثارگران، درمان والدین شهدا و جانبازان را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده و با عقد قرارداد با مراکز درمانی، داروخانه‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای درصدد ارائه بهترین خدمات برآمده است.
وی اظهار کرد: در حال حاضر با چهل و سه پزشک متخصص و عمومی برای انجام طرح پایش سلامت والدین شهدا و جانبازان در حال ارائه خدمات به جانبازان و ایثارگران هستیم. همچنین بیمه دی به‌ عنوان شرکت بیمه‌گذار طرف قرارداد بنیاد استان مرکزی خدمات مطلوبی را به جامعه هدف ارائه می‌کند که تلاش می‌شود این خدمات به‌ منظور جلب رضایت خانواده معظم شهدا و ایثارگران تنوع و افزایش یابد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی ضمن اعلام انجام بیش از چهار هزار مورد ویزیت پزشکان از خانواده های شاهد و ایثارگر در پنج ماه نخست سال، اظهار داشت: جهت ارتقای سطح سلامت باید سیاست هایی همچون عدم تصدی گری، رضایتمندی گروه هدف، عدالت در خدمات، استفاده از ظرفیت ها و استفاده بهینه از بودجه مورد توجه قرار گیرد.
محمدنژاد با تاکید بر حفظ، ارتقا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: شاید فراموشی در گذر زمان، سبب کمرنگ شدن برخی مسایل شود، اما موضوع مهم و ارزشمند ایثار و شهادت باید همیشه زنده بماند. امید است با الگو گرفتن از رفتارهای ایثارگران، برای توسعه، ترویج و نهادینه شدن فرهنگ ایثار در جامعه تلاش کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 255007
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...