داخلی صفحه مازندران خبر
 
برگزاري جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر در ساري
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر روز گذشته با حضور رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران ساري،رئيس آموزش و پرورش ناحيه دو ، معاونين و مديران مدارس شاهد و ايثارگر در ساري برگزارشد.
برگزاري جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر در ساري
 

به گزارش ايثار واحد مازندران،جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر روز گذشته با حضور رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران ساري،رئيس آموزش و پرورش ناحيه دو ، معاونين و مديران مدارس شاهد و ايثارگر در ساري برگزارشد.

 در اين جلسه پس از اعلام گزارش توسط مديران مدارس ثبت نام دانش آموزان. ،رييس آموزش و پرورش ناحيه دو ساري، رهنمودهاي لازم در خصوص ثبت نام نيروي انساني مدارس و همچنين جابجايي مديران مدرسه كه در آستانه بازنشستگي مي باشند مطالبي بيان كرد.

زيبافر رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران ساري در زمينه طرح (شش سه سه) مدارس ابتدايي و همچنين ثبت نام مدارس و تعامل با خانواده هاي جانبازان و ايثارگران و شاهد موضوعاتي مطرح كرد. وي خدمت به ايثارگران را  از شايسته ترين خدمات برشمردند.

در اين جلسه مقرر شد از دو فرزند ايثارگر  به نام هاي : علي تقوي در رشته تجربي  رتبه ۸  و فائزه عابدي در رشته تجربي رتبه ۲۸ ،  حائز رتبه برتر كنكوري گرديدند با حضور مديران آموزش و پرورش و ديگر مسئولين در منازل تجليل به عمل آيد.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 255008
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...