داخلی صفحه زنجان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان:
​مشکل اشتغال فرزندان شهدا پیگیری می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵
مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان با بیان اینکه یکی از اولویت‌های نخست این اداره پیگیری رفع مشکل اشتغال فرزندان شهدا است، گفت: پایش سلامت ایثارگران از دیگر اواویت‌های این اداره است.
 
به گزارش واحد ایثار به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی کاظمی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: روز خبرنگار را به خبرنگاران زحمتکش حوزه ایثار و شهادت تبریک عرض می‌کنم.
وی با بیان اینکه یکی از برکات جمهوری اسلامی این است که از هر قشری شهید دارد، گفت: خبرنگاران هم چندین شهید تقدیم نظام کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با ادای احترام به مقام والای شهید صارمی گفت: شهید مددیان، شهید مرادی و شهید امیریان از شهدای خبرنگار استان زنجان هستند.
وی در ادامه راهبرد اصلی اداره‌کل بنیاد شهید در سال 97 را تشریح کرد و افزود: پایش سلامت ایثارگران، اشتغال فرزندان شهید و  راه‌اندازی میز خدمت از جمله کارهای مهم این اداره در سال جدید است.
کاظمی از اصحاب رسانه درخواست کرد که هرکاری که برای شهدا انجام می‌دهند با نیت باشد، گفت: شهدا خودشان پاداش کار شما رو می‌دهند.
وی به شهدای استان زنجان ادای احترام کرد و گفت: کار کردن در حوزه ایثار و شهادت لیاقت می‌خواهد و خبرنگاران این حوزه با دل و عشق کار می‌کنند‌.
این مقام مسئول یادآور شد: به زودی با مدیرکل جدید صدا و سیمای زنجان دیدار خواهیم کرد و از زحمات مدیرکل قبلی که اثر 3 هزار پلاک در زمان‌ ایشان ماندگار شد تشکر می‌کنیم.
وی در پایان به مشکل اشتغال اشاره و عنوان کرد: متاسفانه امروز 200 نفر از فرزندان شهدا بیکار هستند و باید بتوانیم مشکل این‌عزیزان را حل‌کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه جزو استان‌های بودیم که توانسته‌ایم 25 درصد سهیمه ایثارگران در دستگاه‌های دولتی را محقق کنیم، گفت: در حال رایزنی با بخش‌های غیرخصوصی هستیم.
علی بیات، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به اهمیت انتشار خبر درست اشاره و مطرح کرد: طبق گفته قرآن اگر کسی خبر خوب انتشار ندهد جزو فاسقان قرار می‌گیرد.
وی گفت: شهیدان مددیان، مرادی و امیریان‌ جزو شهدای خبرنگار استان و غلامرضا جعفری، بابازاده، واحدی و صنایعی جزو جانبازان خبرنگار قرار گرفته است.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 255011
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...