داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه:
تکریم ارباب‌رجوع، از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
یادواره شهید آیت اله «بهاءالدین محمدی عراقی» با حضور مدیرکل بنیاد استان در شهرستان کنگاور برگزار شد.
تکریم ارباب‌رجوع، از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد است
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه که عصر شنبه 20 مردادماه 97 به‌منظور شرکت در یادواره شهید والامقام آیت‌الله بهاءالدین محمدی عراقی عازم شهرستان کنگاور شد که در ابتدا ضمن حضور در مجموعه اداری بنیاد این شهرستان، مسائل و مشکلات آنان را بررسی کرد
حجت‌الاسلام عسگری در نشست با کارکنان بنیاد کنگاور با قدردانی از زحمات مجدانه این همکاران گفت: تکریم ارباب‌رجوع از مهم‌ترین مسائلی است که می‌بایست در تمامی بخش‌های مختلف اداری بنیاد موردتوجه قرار گیرد و سعی کنیم آنچه را که در توان داریم در گره‌گشایی از مشکلات این قشر عزیز به کار ببندیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه سپس به تسهیلات اعطایی از سوی بنیاد به جامعه ایثارگری اشاره‌کرده و افزود: این تسهیلات که مشتمل بر وام مشاغل و همچنین وام روستایی و عشایری است باید به‌عنوان یک فرصت بسیار ارزشمند مغتنم شمرده‌شده و از این ظرفیت مناسب در جهت اشتغال جامعه ایثارگری بهره‌برداری کرده و شرایط و لوازم دریافت این تسهیلات را به نحو مقتضی در اختیار متقاضیان اشتغال قرار دهیم.
حجت‌الاسلام عسگری گفت: ایثارگران عزیز باید به‌خوبی این مطلب را توجه داشته باشند که ایجاد شغل در حیطه بنیاد نیست و لذا تنها اقدامی که از سوی بنیاد می‌تواند صورت پذیرد، اعطای تسهیلاتی است که می‌تواند درراه اندازی کارگاه‌های کوچک در قالب طرح‌های کارآفرینی مؤثر بوده و ایثارگران عزیز با دریافت این تسهیلات بسیار ساده و ارزان خود را وارد بازار کار کنند.
وی از کارکنان بنیاد درخواست کرد: با برپایی نشست‌های کارگاهی و آموزشی، بهره‌گیری از مشاورین اشتغال و همچنین به‌کارگیری همکاران حوزه مددکاری، به نحو مطلوبی شرایط دریافت این تسهیلات را برای جامعه ایثارگری بیان کنند.
در ادامه بهرام کیهان زاده رئیس بنیاد کنگاور نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اداری این بنیاد گفت: به یاری خدای متعال و همکاری مجموعه اداری بنیاد کنگاور تمام مساعی خود را درزمینهٔ اطلاع‌رسانی و توجیه جامعه ایثارگری این شهرستان به کارخواهیم گرفت.
لازم به ذکر است: مدیرکل بنیاد استان به همراه رئیس بنیاد کنگاور در پایان این نشست، در مراسم یادواره شهید آیت اله «بهاءالدین محمدی عراقی» در مسجد صاحب‌الزمان (عج) حضور یافت.


انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 255020
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...