داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
استاندار کرمانشاه به مقام شهید «محمدی عراقی» ادای احترام کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸
مسئولین استان کرمانشاه، با حضور در شهرستان کنگاور بر مزار شهید والامقام «محمدی عراقی» حاضر شدند.
استاندار کرمانشاه به مقام شهید «محمدی عراقی» ادای احترام کرد
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» همزمان با بیستم مردادماه سالروز شهادت حضرت آیت‌الله بهاءالدین محمدی عراقی، هوشنگ بازوند استاندار به همراه آیت اله محمود محمدی عراقی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه با سفر به شهرستان کنگاور بر مزار این شهید والامقام و پدر بزرگوارشان حاج‌آقا بزرگ عراقی حاضرشده و با قرائت فاتحه و نثار گل به مقام والای این شهید گران‌قدر ادای احترام کردند.
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه سپس با حضور بر مزار شهدای گمنام این شهرستان، ضمن قرائت فاتحه و نثار گل به مقام این شهدای گلگون‌کفن، یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشت.
استاندار کرمانشاه در ادامه به همراه تنی چند از مسئولین استان و به‌منظور شرکت در شورای اداری شهرستان کنگاور عازم ساختمان فرمانداری این شهر شد.
آیت اله بهاءالدین محمدی عراقی از روحانیون و علمای برجسته استان کرمانشاه در تاریخ بیستم مردادماه سال 60 پس اقامه نماز ظهر و عصر در مقابل مسجد اعتمادی کرمانشاه توسط منافقین کوردل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
لازم به ذکر است: مدیرکل بنیاد کرمانشاه در مسیر بازگشت از شهرستان کنگاور، با حضور در بنیاد شهرستان صحنه فعالیت‌های همکاران این بنیاد در بخش‌های مختلف و به‌ویژه اعطای تسهیلات وام به جامعه ایثارگری را بررسی کرد.


انتهای پیام/

 
کد مطلب: 255026
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...