داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
دومین مرکز فیزیوتراپی بنیاد کرمانشاه به‌زودی در کنگاور افتتاح می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵
در نشستی با حضور مدیرکل بنیاد کرمانشاه و رئیس بیمارستان شهید چمران کنگاور، زمینه لازم جهت افتتاح مرکز فیزیوتراپی در شهرستان کنگاور فراهم شد.
دومین مرکز فیزیوتراپی بنیاد کرمانشاه به‌زودی در کنگاور افتتاح می‌شود
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه که به مناسبت سالروز شهادت آیت اله بهاءالدین محمدی عراقی به همراه استاندار کرمانشاه به شهرستان کنگاور سفرکرده، در حاشیه این سفر به همراه بهرام کیهان زاده رئیس بنیاد کنگاور در بیمارستان شهید چمران حضور یافت و ضمن دیدار با داریوش خزایی رئیس بیمارستان، چگونگی راه‌اندازی مرکز فیزیوتراپی در این شهرستان را بررسی کرد.
حجت‌الاسلام عسگری در این برنامه کاری به همراه داریوش خزایی رئیس بیمارستان شهید چمران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان، با وضعیت کاری مجموعه درمانی این بیمارستان آشنا شد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه سپس در نشستی با مسئولین این بیمارستان نحوه راه‌اندازی مرکز فیزیوتراپی کنگاور را بررسی کردند گه بر این اساس مسئولین بیمارستان شهید چمران متعهد شدند مکان مناسبی را به همراه تعدادی کادر درمانی در اختیار بنیاد قرار داده تا این مکان توسط بنیاد به‌صورت مطلوبی تکمیل و تجهیز شود.
گفتنی است: نخستین مرکز فیزیوتراپی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در شهرستان اسلام‌آباد غرب بوده و امید می‌رود با تمهیداتی که درزمینهٔ افتتاح مرکز فیزیوتراپی شهرستان کنگاور در نظر گرفته‌شده است، به‌زودی ایثارگران عزیز استان شاهد راه‌اندازی این مرکز درمانی در شهرستان کنگاور باشند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 255029
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...