داخلی صفحه تهران خبر
 
دیدار با خانواده دو شهید منا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با خانواده شهیدان «موسوی» و «میرانصاری» دیدار کرد.
دیدار با خانواده دو شهید منا
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ ظهر امروز با حضور در منزل شهید «حاج عمار میرانصاری» با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه منا گفت: همان طور که در آیات و روایات آمده است شهدا زنده اند و نزد خدا رزق نیکویی دارند و اطمینان داشته باشید شهدا شاهد و ناظر بر اعمال ما هستند و از خانواده خود محافظت کرده و در تربیت فرزندان خود نقش دارند.
در ادامه همسر شهید انصاری با اشاره به برخی مسائل خانواده های شهدای منا اظهار کرد: خانواده های شهدای منا سرپای خودشان ایستاده اند ولی تقاضا دارم بیشتر به آنها رسیدگی  و توجه شود.
وی ضمن قدردانی از توجه مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: حمایت بنیاد از خانواده های شهدا موجب دلگرمی و آرامش خانواده ها می شود و این قابل تقدیر و بسیار ارزشمند است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهید داوود موسوی گفت: ما از شما خانواده های شهدا شرمنده هستیم و با تمام توان برای یاری و همراهی شما کوشش می کنیم.
وی افزود: در این سالیان طولانی که با شهدا زندگی می کنیم  حضور و حمایت معنوی آنان همیشه یاری دهنده و راهگشای ما بوده است.


فرزند شهید موسوی نیز با بیان اینکه حضور پدرم را همواره کنار خود احساس می کنیم گفت: هر وقت دچار گرفتاری می شوم بر سر مزار پدر شهیدم می روم و از او کمک می خواهم  و کارها و ناراحتی هایم  به راحتی حل می شود.
گفتنی است، شهیدان «حاج عمار میرانصاری» و «داوود موسوی» در مهرماه 1394 و در روز عید قربان، با لبان تشنه در منا به دیار باقی شتافته و آسمانی شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 255044
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...