داخلی صفحه بوشهر خبر
 
معرفی رئیس جدید بنیاد دشتی به فرماندار شهرستان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۲
طی نشستی با حضور مدیرکل و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر، رئیس جدید بنیاد دشتی به فرماندار شهرستان معرفی شد.
معرفی رئیس جدید بنیاد دشتی به فرماندار شهرستان
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست گفت: شهدا با نثار جان خود کار بسیار بزرگی را انجام دادند و دلاورمردی و رشادت‌های آن‌ها دستاوردهای بسیاری برای ما داشته است.
مدیرکل بنیاد بوشهر به اقتدار و عزت ایران اسلامی در شرایط کنونی اشاره کرد و افزود: هرچند دشمنان با تلاش‌های فراوان خود و از طرق مختلفی تلاش دارند تا به این کشور و این آب‌وخاک ضربه بزنند ولی شهدا کاری کردند که ایران اسلامی در رفاه و آسایش قرار دارد.
وی بابیان اینکه ایران اسلامی امروز از امن‌ترین کشورهای دنیاست، تصریح کرد: این امنیت و آرامش و این عزت و اقتدار و سربلندی را مدیون خون شهدا هستیم که باید قدر آن را به‌خوبی بدانیم.
تشکری یادآور شد: ما به لطف خدای متعال در فضایی خدمت می‌کنیم که امام راحل (ره)، افضل نهادها و رهبری معظم انقلاب دستگاه عصمت و طهارت معرفی کرده‌اند و این افتخاری است که نصیب ما شده و باید قدر آن را بدانیم.
عبدالله نادری نیز در این نشست بابیان اینکه در خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید بهتر عمل کنیم تا انتظارات به‌حق این افراد برآورده شود، تصریح کرد: انقلاب ایران به برکت شهدا بااقتدار بیشتر در مسیر آرمان‌های انقلاب قدم می‌گذارد.
فرماندار دشتی افزود: خدمت به خانواده معظم شهدا وظیفه مسئولان است و مدیران باید با تمام وجود در راستای خدمت به ملت گام بردارند.
وی تصریح کرد: ارائه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تکریم کسانی است که با ایثار و مقاومت از اسلام، انقلاب و کشور دفاع کردند و این موضوع حساسیت وظایف کارکنان این نهاد را نشان می‌دهد.
در پایان این نشست علی‌اکبری به سمت رئیس بنیاد شهرستان دشتی معرفی و از اکبر دشتی رئیس سابق این بنیاد قدردانی شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 255057
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...