همایش فعالان و ممتازین قرآنی شاهد و ایثارگر استان برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
فریدون ظفری سرموری معاون فرهنگی بنیاد استان در همایش فعالان و ممتازین قرآنی شاهد و ایثارگر استان با اشاره به اینکه همه باید با قرآن مأنوس باشند اظهار داشت: تعدادی از کلاس‌های قرآنی به‌صورت خانه محور و محله محور در منازل خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان برگزار می‌شود.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ همایش فعالان و ممتازین قرآنی شاهد و ایثارگر استان برگزار شد.
این همایش با حضور 350 نفر فعال قرآنی در رشته‌های روخوانی، روان خوانی، حفظ و تجوید و با حضور معاونین فرهنگی و توسعه مدیرت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، رئیس بنیاد شهرستان شهرکرد و خانم حبیبی مشاور استاندار در امور ایثارگران برگزار شد.
فریدون ظفری سرموری معاون فرهنگی بنیاد استان با اشاره با اینکه مهمترین فلسفه و مامورت بنیاد ارائه خدمات فرهنگی به جامعه شاهد و ایثارگر است گفت: در زمینه آموزش قرآن کریم در کلیه رشته‌ها تعداد 76 کلاس به تعداد 1986 نفر برگزار می‌گردد.
وی با اشاره به اینکه همه باید با قرآن مأنوس باشند اظهار داشت: تعدادی از این کلاس‌ها به‌صورت خانه محور و محله محور در منازل خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان برگزار می‌شود.
سخنران مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی نسب رئیس حوزه علمیه خواهران شهرکرد ضمن تبریک سالروز ازدواج نورانی امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: یک مسلمان باید متمسک به کتاب خدا و عترت پیامبر (ص) طبق فرمایش رسول اکرم باشد و قرآن را به زندگی‌ها وارد نماید.
در پایان از کلیه فعالان قرآنی تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 255154